bu sorunun cevabı bence ewt buna kanıt olarakta avrupalıyla yaptığım bi pwpde yendim adamlar parti oluşturmüşalr ona güvenerek artıslik yaptılar ilk önce bunlar buffları açtılar bende açtım daldım buffları güçlü idi buffalrı sönünce 2 koyuşta gitti :lol: :lol:

buildim full str glive

avrupali charlar tam bi rezalet ne pvp ye gelirler ne uniq kesebilirler 15 saniyede pot basan bi chardan adam olmaz

EXC123 demiş ki:
avrupali charlar tam bi rezalet ne pvp ye gelirler ne uniq kesebilirler 15 saniyede pot basan bi chardan adam olmaz

öle diyonda adamla pis koyuyo sen koyamadan öldügün icin adamın pota ihtiyacı olmuyo :lol: tabe bazı kisilerde Surprised

Chinese character europeanı yenebilir , european da chinese i yenebilir , biraz anlamsız bir soru olmuş yani , tek bir taraf güçlü olsaydı öbür taraftan kimse char açmazdı zaten extraokk

Dark_Lord_ demiş ki:
Chinese character europeanı yenebilir , european da chinese i yenebilir , biraz anlamsız bir soru olmuş yani , tek bir taraf güçlü olsaydı öbür taraftan kimse char açmazdı zaten extraokk
aynen katılıyorum bende benimle aynı lwl debi chinesla kapiştım o full int ci glavie ben winzard tım hangimiz önce davranırsak o indiriyodu. detective

ßeyler bugun olan bi thief hunter kapışmasında 60lvl rogue europalı en az 65lvl olan bi intçi adama critical 16k vurdu :lolmuch: ve bunlar hayalet flnda oluyo hunterlerin arasında dolaşabilio Confused

benim kesin tespitim var bu konuda denedik test ettik eger iki tarafta intçi ise ilk kim saldırırsa o götürüyo denedik arkadaşla aynı lwldik :mrgreen: :mrgreen:

benim lvlim 73 üstümdek itemlerde gayet sağlıklı hp 400 str int basılı lvl 58 roque beni yatırdır full str bowmanım ama bende ona kendi hpsinin 3 katı damage vuruyorum avrupalı str çarlar buf lar sayesinde çinlilerin intçileri kadar vurabilir Wink

boo

rank8
bu soru cok sacma ve hala da ısrarla soruluo
ya bi kere adamlar oyunu su taraf daha guclu die yapmazlar oteki turlu herkes 1 tarafa yonelirdi yani....

bu soru "spear daha ii sword mu" veya "int mi daha ii str mi" sorularina benzio
hangisi hosuna gidiosa onu sec kardesim 2 tarafinda hem ii hem kotu ozellikleri var, ii olduklari yerler var kotu olduklari yerler var

A

Anonymous

Guest
yaw defansları berbat bi kere 38 lvlda 52 lik full int bowmanı aldım 2 nukede 1800 cakıom adama rezalet ama oda bana 5000

Razz ben oyuna hic girmiyorum ama avrupa karakterler sanirim parti mantigi ile gidebildigi icin chiness karakterleri harcar cunku clerik hp mp basiyormus str 20 int 20 veriyormus (Diyenin yalancisiyim daha hic avrupa char oynamadim)
bu mantikla avrupa chari yatirmak zor olur ama kuru canla buffsuz falan pvpye girerse ezilir kanatindeyim

ayni bufflari awrupali aliyosa cinlide alabiliyo yani burda buffsuz halden yada 2 tarafinda bufflu oldugu halden konusmak lasm cunku 20 str 20 int demek daglar kadar fark demek

olabilir dogru diyorsun ben oyunun yapisini bilmedigim avrupa da hic oynamadigim icin tam olarak anlamiyorum o yuzden yorumsuz :)

Hayır 53 lwl bi cleric rod çu adam bana 40 str bastı 64 lwl intçiyi soul spear solulla tek attım ben 59 lwl dim ve intçi beni tekte alamıyordu.Arkanızda sağlam bi cleric rodçu olursa herkese kafa tutabilirsiniz extraokk extraokk

Anonymous demiş ki:
yaw defansları berbat bi kere 38 lvlda 52 lik full int bowmanı aldım 2 nukede 1800 cakıom adama rezalet ama oda bana 5000

heheheFull int bowman mı :) onlar sadecemob kesio diye biliodum.PVP nedir bilmezler bence.En son örneğini Mujigilerde görmüştüm.Alman bi chardı arkadaşla gidip donduruyoduk kımıldayamıyodu anca küfür ediodu.Sebep mi ?? Mujilerde bana 3 gece ks yaptı bende bi nuker bi str cagırdım 3 kişi aldık bunu ortaya :)

LorD_LeGoLaS demiş ki:
Dark_Lord_ demiş ki:
aynen katılıyorum bende benimle aynı lwl debi chinesla kapiştım o full int ci glavie ben winzard tım hangimiz önce davranırsak o indiriyodu. detective
super yoww :lol: 'hangimiz once davranırsak indirioduk' :lolmuch:
sorunun cevabı yow gercekten :)
lvlimdeki bowmanla kapıstım ben gerci yatıramadı zavallı hep yendim hihihi :lol:

Wark1nq demiş ki:
Anonymous demiş ki:

heheheFull int bowman mı :) onlar sadecemob kesio diye biliodum.PVP nedir bilmezler bence.En son örneğini Mujigilerde görmüştüm.Alman bi chardı arkadaşla gidip donduruyoduk kımıldayamıyodu anca küfür ediodu.Sebep mi ?? Mujilerde bana 3 gece ks yaptı bende bi nuker bi str cagırdım 3 kişi aldık bunu ortaya :)
bence hafife alma ful int bowmanı Wink 80lvlde 20kdan fasla crit yiyincede bole gulermisin bilmiorum arık :lol:
5:1 ya da 7:1 hybrid bowman daha da gusel olurda full intte öküz gibi cakar terim yerindeyse :)

Yukarı Alt