ilk olarak Sjsronun nerde olduğuna bir bakalım serverları nerdeymiş
bu SJsronu ipsi
SJsro IP : 219.90.118.210

başka iplerinde yerlerini bulmak isteyen arkadaşlar olursa Burdan bakabilirsiniz
Şimdi Bu ne alaka deilmi şu alaka bizim pingler gözükmüyor servera baktığımızda deilmi onunda sebebi belli aslında yurdumuz koşullarının bize sağladığı internet ve bu internetin yurtdışı çıkışları pekiya ne yapacaz oda basit

İlk olarak 1 proxy bulacaz

1.Proxy switcherla kolayca proxy bulabiliriz
Proxyswitcher.rar

2. Programı kurduktan sonra açıp açılan menüden Next>-,Find New servers,Rescan Servers,Recheck Dead->Finish program proxy listesini güncelleyip test etmeye başlar

3.Proxy ler karşımızda şimdi sıra geldi test etmeye

4.Test aşaması bitti sıra geldi proxy seçmeye unutmayın ki sizin ping kadar laglara yol açan sorununuz daha var oda loss(kayıp) ping azalmasada loss lar azalacak bizim göremdiğimiz serverin pingi Çinli proxy serverlarında aşağı yukarı 75 ms gibi bir süre verecek fakat bu ping bize yine görükmeyecek çünkü bize gelen proxy serverinin pingi olacak peki bunu neden yapıyoruz 1. sebeb loss azalacak 2. ise bağlantı kopmaları (proxy serverine göre deişebilir) azalacak. Bişey daha var fakat bunu daha sonra araştırmalarım tmm ladıktan sonra size söylecem birazcık açıklayım bizim Çindeki serverlara ping 1000ms üstü genellikle örneğin almanya daki bir serverın pingi ise 230 ms civarı kesinlikle denemedim eğer almanyanında çindeki 1 servera olan pingi 400 ms civarı ise aşağı yukarı 420 ms ile biz oyun oynayabiliriz bunun içinde çalışmalara devam ediyorum hangi ülke çinde ki bir servera daha kısa bir bağlantı süresine sahip onu bulmaya çalışıyorum.

burdan Proxy seçtikten sonra

proxy üzerindeyken resimde görülen butona tıklıyoruz

Proxy den çıkmak içinde resimdeki butona tıklamak yeterli

Yukarı Alt