sertandikici demiş ki:
Aynen katılıyorum zevk almıyorsan oyundan oynamazsın olur biter
bu nasıl bir anlayış? bazı insanlar orjinallik ister. oyunun orjinalliği eu geldiği zaman bozuldu. oyundan zevk almıyorsan alırsın yanına arkadaşlarını, yeterliyseniz oyun operatörleri istediğin şeyi yapar. ha defalarca talep etmene rağmen yapmıyor mu? o zaman bırakırsın ki şuan bu talebi yapmamamızı gerektiren bir şey yok. rev6da destekleyen bir sürü yabancı var. facebookta hesabımız var

RedLike demiş ki:
ddnet demiş ki:
High_Blank demiş ki:
Eu geldi ve char kasamayanlar sıkıldı. Kimse kırılıp gücenmesin ama ( Charı kasmayı beceremiyenler ) EU'yu kötülüyor adamın teki elinize full nova 110 lvl warrior verse fikirleriniz saniyesinde değişecektir. Böyle EU geldi B..u çıktı muhabbetine aşırı kin duyuyorum ya. Şahsen ben Hybrid Spear kastım niye bende açıp eu kasabilirdim . 8 ayda 110 oldum ama yinede oldum üstümü full nova dizdim ve şimdide egypt spear peşinde koşuyorum. Bence Eu geldi b.u çıktı muhabbetinin cılkı çıktı artık.
1-eskiden eumu vardı :headbang: eskiden party olmuyormuydu? çatır çatır kasıldığımız niya general partyleri hatırlayanınız varmı ?
2-eline her 90 dagger alan gidip chnese charlara tek çekip oyunu bildiğini zannetmeye başladı..eu charlar oyuna geldikten sonra oyunun cılkı çıktı evet....
3- birde chn-eu arası güç dengesizliğide var mesela cehhem kadar parry olsa crit yemeler...wrriordaki buflar...euda aldığı her damageyi fazla fazla telefi edip üstüne damage almasını engelleyen 1234567890 adet buf ve gene karşıdaki rakibin elini kolunu bağlayıp defanslarını,ataklarını '''' hiçe sayan '''' 123456789 tane buflar ayrıca sadce pvp,job war v.s için euya verilen bufflar

chnde bunların hiç bir karşılığı yok ki
...herşey 14 sn pot olayı yüznden mi ?

4-hani ben hiç bir zaman eu olmasın demiyorum...eu cahrımda var...ama gerçekten chnlere haksızlık değilmi bu ?

5-70-80 cap dönemi meslek savaşlarına hasret ölecem bu gidişle. hiç bu savaşları görmeden eu charla oyuna başlayıp , hayatında hiç 101+ chnese cahrı olmayan ve üstüne üstlük oyunu bu halde bırakan oyuncular var yahu

şimdi ben böyle oyuncularla dolu bir oyunda chnese charla ne kadar zevk alabilirm?

6-ya party pvp nedir ya? alıyorsunuz 123456789 tane buf ne oldu hadi gel pt pvp ? lan 110a kadar char kas sonra al o bufları birbirinie 110luk charlarla vur 100 200 300 eekd1 eekd1 bunun neresi zevkli?

euda neler var ? :
güçlü damage % deleri...
hertürlü zararını telefi edecek bir cleric buildi...
hızlı atak..

chnde ne var ? :

yavaş atak...
hızlı pot..-ama eular ya pottan hızlı vuruyor yada potun karşılayabileceğinden daha fazla damage atıyor...
az -çok olsada işe yaramayan- damage...

biraz pvpleri izlerseniz ss nukerlerin neredeyse piyasadan silindiğini göreceksiniz...spear nukerlerde tektük varlar...blade char neredeyse yok glavierlerde +105 ancak dayanabiliyorlar...

o videolarda,tanıtımlarda hep nukerleri koyuyorlar...4legend plusta önde bir nuker vardı 9d armor setli..
kayıp dünya legendinde b grade swordu bulunan bir nuker vardı...
artık bu nukerler sadece oradalar...
son olarak şunu söyleyeyim..2010 sro türkiye şampiyonu bir nuker..ancak eu charlar şampiyonada varmıydı?

aslında sağlıklı bir oyuncu açısından 105ten sonra tüm charların eşit olması lazım..ancak euların aşırı güçlü ve avantajlı olduğu bir gerçek...merak ediyorum acaba kaçtana int chnese pvpye çıkabiliyor..yahu ss nuker sadece süs charı oldu mesela..halbuki eskiden bir ss nuker için neler yapılırdı...str bile olsan senden 5 lwl aşağı bir cleric geliyor offring atıyor ve sen ezik o king oluyor... varmı böyle saçmalık...???

nukerim olduğundan böyle nuker ağırlıklı örnek verdim...str chneseler bundan pek farklı değil...

herneyse...eu geldikten sonra oyunun cılkı çıktı EVET... ben vizeme gideyim..okul karşıda..9daki sınavıma ancak yetişir ve kopya yazarım..hayrlı sabahlar...
hocam sende oyunu devlet meselesine çevirdin bea :lol: oyundan zevk almıyorsan oynamazsın bitti bukadar. ch servera bende destek veriyorum ama eulara senin gibi nefret eden birini ilk defa görüyorum :dance: :dance:
eulardan değil joymaxin adaletsizliğinden nefret ediyorum..eulardan nefret etseydim rouge/cleric char açmazdım :D kızdığım oyunun orjinalitesinin bozulup KO ya çevrilmesi...

karşedşim ben seni destekliyorum sadece chin sw olsun hemen başlarm neydi o eski günler yaşyan bilir

Yanılmıyorsam CSRO da sadece çin charlara özel server var pek emin değilim çünkü bir zamanlar cro denemiştim bazı serverlarda avrupa char açılamıyordu

SirGLooMy demiş ki:
UncensoreD demiş ki:
Yaparlarsa iyi olur fakat silkroad'un modası geçiyor artık hatta geçti bu saatten sonra kimse char açıp kasmaz.
silkroad bir oyun değil bir felsefe bir yaşam biçimidir ^^ kimse oyunu bırakıp da uyduruk 3 boyutlu oyunlara yönelmez bugün server açılsın anında full..

eu char olayına gelince gerçekden oyunun tadını kaçırdılar pvp zevki diye bişey kalmadı zamanında pvp'e başladık mı zevkini alana kadar devam ederdik şimdi ne olursa olsun ya 2 atıyorsun ya 2 yiyorsun nerde bunun zevki ^^
katılıyorum, server acıldıgında full cekicektir zaten olayın eu chin degilde exp/sp kasılma yada pt bolumunden sorunu var burdada elit silkroad yardımımıza kosuyor. 1 arkadas yorumdada demişki nasıl senior general olucaksın yine elite sro yardıma kosuyor :D 100 level cap eu/chin var 15x drop exp/item/sp "sıkılan elite sro oynasın abi" dediginizi duyar gibiyim :D

kesinlikle katılıyorum sadece china olsa daha zevkli olr ayrıca istersen 110 lv warr ım olsn + full nova olsn + ları da 5 olsn yene de bi fayda etmes bi zevki yok pwp yok bi kere int tek yio tek atıo sadece china varken boyle miydi 110 warr ım olsa nolcak ki pwp yapamadıktan sonra

Yukarı Alt