+Dejavu+

Bilgiliyim
High_Blank demiş ki:
MainMagic demiş ki:
Oyuna başladığımda eu'lar yoktu ve daha zevkliydi diye hatırlıyorum.Ayrı bi tane server açılmasında kimseye zararı yok hatta ayrı bir tane eu server açabilirler.Amaç yeni ve eski tadlar bulmaktır.Boşuna tartışmaya gerek yok whiteangel
Bak işte buna +1 diyebilirim. :headbang:
:thumbsup:

Takımı
Galatasaray
Herşey zamanında güzeldi şuanki durumdan farkı oyundaki herkez eğlenebiliyordu.Şimdi kasarken yanınıza wizard gelse yer değiştiriyorsun,aylarca char kasıyorsun buff almış warrior tek atıyor acayip acayip işler.

+Dejavu+

Bilgiliyim
UncensoreD demiş ki:
Herşey zamanında güzeldi şuanki durumdan farkı oyundaki herkez eğlenebiliyordu.Şimdi kasarken yanınıza wizard gelse yer değiştiriyorsun,aylarca char kasıyorsun buff almış warrior tek atıyor acayip acayip işler.
Malesef daral:

Arkadaşa hak veriorum bencede eu geldi oyundan alınan zewk ortadan kalktı ama bunu tamamen eu ya baglamak saçma olr ben 60 captan beri oynuorum o zaman oyunu gerçekten aklı basında efendi adamlar oynardı şimdi ise scammerlar çocuklar dolu bu bikere baslı basına oyundan sogumamızın nedeni ama eununda etksı war tamam arkadasımızın dedigi dgru fakat 110 lvle kadar çin kasılmaz en iyisi bunu 80 veya 90 cap yapmak daha mantıklı olur die dusunuorm..
eskiler ciddende özlenıo private degilde sronun gerçek bi çin server kurmasını istiyorum:)

Hakikatten Bi Çin Server İyi Olurdu be.
Eu'nun Olmadığı Stealth Modundan Aniden Cıkan Wizzlerin, Deli gibi Crit Cıkaran Rogların, Havada Ucan Meteorların, 1inciden Yırtsan 2.Skillde Garanti Asfaltı Öptüren Wizzlerin, Deli gibi Buffları ile Hayvanvari Damageler Cıkaran Warriorların, Ezik bi Clericin Attıgı Offering ile Kafanda Cıkan Dmg yi Görüp Oyundan Soguyup Bırakan Ch Char Sahiplerinin Oyunu Bırakmadığı Bi Server Olsa
Açsak Bi Str Bow Bassak Critleri Sağa Sola Ucsak Kaçsak Zıplasak Hoplasak pray:
Kısaca Eskisi gibi Olsa..
Eski Sro iyidi Cidden ya.
Hüzünlendim Bak Şimdi. summer4: Gidip Manyangda Crit Denemesi yapıcam Arkadaş! Belki Avunurum daral:

burda destekleyen arkadaşlar lütfen Silkroadonline.net/forums/ Player Suggestions bölümüne girip (siteye girişte sağ üstteki ingiliz bayrağını seçmelisiniz) A Chinese Server With ONLY Chinese Chars and NO Europes başlıklı yazıya, 'i want a chinese server too, great idea, i hate europes' vs gibi şeyler yazabilirlerse rev6nın da desteğiyle bu serverı açtırabiliriz.

EnDZoNe

ben çinli pvp sini özledim . Bende 110 euro çarlar varda ne oluyor çinlinin zevki gibi degilki . Zerkleyip bi wizardın sana gömmesi an meselesi . olmadı bi daha zerkler bi daha bi daha bi sürü zerk scroll u olan var artık . Pvp yi kes sonra sen makara: makara:

+Dejavu+

Bilgiliyim
Ottoman demiş ki:
burda destekleyen arkadaşlar lütfen Silkroadonline.net/forums/ Player Suggestions bölümüne girip (siteye girişte sağ üstteki ingiliz bayrağını seçmelisiniz) A Chinese Server With ONLY Chinese Chars and NO Europes başlıklı yazıya, 'i want a chinese server too, great idea, i hate europes' vs gibi şeyler yazabilirlerse rev6nın da desteğiyle bu serverı açtırabiliriz.
Tarafımdan gönderildi makara:

Lagroad demiş ki:
High_Blank demiş ki:
Eu geldi ve char kasamayanlar sıkıldı. Kimse kırılıp gücenmesin ama ( Charı kasmayı beceremiyenler ) EU'yu kötülüyor adamın teki elinize full nova 110 lvl warrior verse fikirleriniz saniyesinde değişecektir. Böyle EU geldi B..u çıktı muhabbetine aşırı kin duyuyorum ya. Şahsen ben Hybrid Spear kastım niye bende açıp eu kasabilirdim . 8 ayda 110 oldum ama yinede oldum üstümü full nova dizdim ve şimdide egypt spear peşinde koşuyorum. Bence Eu geldi b.u çıktı muhabbetinin cılkı çıktı artık.
Kardeşim bencede eu bozdu silkroadı bu bi gerçek :wink1: eu yokken Dw'nin önü hergün full olurdu trader party'leri olurdu Unionla beraber trade yapardık sürekli thief trader hunter kapışması vardı elinde Sun'u olan kral oluyordu, şimdi herkezin elinde nova :S bak sen ne kadar kasarsan kas ne kadar Nova set dizersen diz o Hybrid charınla İmmortality +15 Char diz 110 Level bi tane Eu Cleric gelir elinde nova Cleric Rodu ile o %1369 skilliyle vurur bütün hayatın yalan olur :wink1:
:coffee: Tartısılır Ama Bozulmadı Desem Yalan Olur daral:

High_Blank demiş ki:
Eu geldi ve char kasamayanlar sıkıldı. Kimse kırılıp gücenmesin ama ( Charı kasmayı beceremiyenler ) EU'yu kötülüyor adamın teki elinize full nova 110 lvl warrior verse fikirleriniz saniyesinde değişecektir. Böyle EU geldi B..u çıktı muhabbetine aşırı kin duyuyorum ya. Şahsen ben Hybrid Spear kastım niye bende açıp eu kasabilirdim . 8 ayda 110 oldum ama yinede oldum üstümü full nova dizdim ve şimdide egypt spear peşinde koşuyorum. Bence Eu geldi b.u çıktı muhabbetinin cılkı çıktı artık.
1-eskiden eumu vardı :headbang: eskiden party olmuyormuydu? çatır çatır kasıldığımız niya general partyleri hatırlayanınız varmı ?
2-eline her 90 dagger alan gidip chnese charlara tek çekip oyunu bildiğini zannetmeye başladı..eu charlar oyuna geldikten sonra oyunun cılkı çıktı evet....
3- birde chn-eu arası güç dengesizliğide var mesela cehhem kadar parry olsa crit yemeler...wrriordaki buflar...euda aldığı her damageyi fazla fazla telefi edip üstüne damage almasını engelleyen 1234567890 adet buf ve gene karşıdaki rakibin elini kolunu bağlayıp defanslarını,ataklarını '''' hiçe sayan '''' 123456789 tane buflar ayrıca sadce pvp,job war v.s için euya verilen bufflar

chnde bunların hiç bir karşılığı yok ki
...herşey 14 sn pot olayı yüznden mi ?

4-hani ben hiç bir zaman eu olmasın demiyorum...eu cahrımda var...ama gerçekten chnlere haksızlık değilmi bu ?

5-70-80 cap dönemi meslek savaşlarına hasret ölecem bu gidişle. hiç bu savaşları görmeden eu charla oyuna başlayıp , hayatında hiç 101+ chnese cahrı olmayan ve üstüne üstlük oyunu bu halde bırakan oyuncular var yahu

şimdi ben böyle oyuncularla dolu bir oyunda chnese charla ne kadar zevk alabilirm?

6-ya party pvp nedir ya? alıyorsunuz 123456789 tane buf ne oldu hadi gel pt pvp ? lan 110a kadar char kas sonra al o bufları birbirinie 110luk charlarla vur 100 200 300 eekd1 eekd1 bunun neresi zevkli?

euda neler var ? :
güçlü damage % deleri...
hertürlü zararını telefi edecek bir cleric buildi...
hızlı atak..

chnde ne var ? :

yavaş atak...
hızlı pot..-ama eular ya pottan hızlı vuruyor yada potun karşılayabileceğinden daha fazla damage atıyor...
az -çok olsada işe yaramayan- damage...

biraz pvpleri izlerseniz ss nukerlerin neredeyse piyasadan silindiğini göreceksiniz...spear nukerlerde tektük varlar...blade char neredeyse yok glavierlerde +105 ancak dayanabiliyorlar...

o videolarda,tanıtımlarda hep nukerleri koyuyorlar...4legend plusta önde bir nuker vardı 9d armor setli..
kayıp dünya legendinde b grade swordu bulunan bir nuker vardı...
artık bu nukerler sadece oradalar...
son olarak şunu söyleyeyim..2010 sro türkiye şampiyonu bir nuker..ancak eu charlar şampiyonada varmıydı?

aslında sağlıklı bir oyuncu açısından 105ten sonra tüm charların eşit olması lazım..ancak euların aşırı güçlü ve avantajlı olduğu bir gerçek...merak ediyorum acaba kaçtana int chnese pvpye çıkabiliyor..yahu ss nuker sadece süs charı oldu mesela..halbuki eskiden bir ss nuker için neler yapılırdı...str bile olsan senden 5 lwl aşağı bir cleric geliyor offring atıyor ve sen ezik o king oluyor... varmı böyle saçmalık...???

nukerim olduğundan böyle nuker ağırlıklı örnek verdim...str chneseler bundan pek farklı değil...

herneyse...eu geldikten sonra oyunun cılkı çıktı EVET... ben vizeme gideyim..okul karşıda..9daki sınavıma ancak yetişir ve kopya yazarım..hayrlı sabahlar...

Takımı
Galatasaray
Joymaxın akıl almaz para hırsı oyunu ana temelinden çıkardı zaten (Kervan çekmeler,Thief Hunter Savaşları) zaten başından beri buglu olan europan karakterleri 120 de ne yapacaklar merak ediyorum yeni silah ve skillerle PvP de chinese charlara bu sefer 500 600k vuracaklar galiba.

High_Blank demiş ki:
Ottoman demiş ki:
teşekkürler 1 msjım var sana, cicioe2

+Dejavu+

Bilgiliyim
Ottoman demiş ki:
High_Blank demiş ki:
Ottoman demiş ki:
teşekkürler 1 msjım var sana, cicioe2
İngilizce bende biliyorum yani ı'yı i olarak kullan demen komiğime gitti :santa:

çin carım var en eski kullanıcılardan biri sayılırım hala kasıyorum o kadar ne pvp yapabiliyorum nede başka bişi bu kadar emek veriyorum ama karşılıgı yok artık sıktı sro bu kadar eu car var ken çin carların oyun oynamasına gerek kalmadı
kanımca bu yapılan lar ben ce bizlere haksızlık bu soruna dur demezlerse

wallahi ben 120 capta silah deişitirildiği zaman öteki silahın buffları gidecek diye biliyorum..böyle birşey olmassa bende bırakırım...

ddnet demiş ki:
High_Blank demiş ki:
1-eskiden eumu vardı :headbang: eskiden party olmuyormuydu? çatır çatır kasıldığımız niya general partyleri hatırlayanınız varmı ?
2-eline her 90 dagger alan gidip chnese charlara tek çekip oyunu bildiğini zannetmeye başladı..eu charlar oyuna geldikten sonra oyunun cılkı çıktı evet....
3- birde chn-eu arası güç dengesizliğide var mesela cehhem kadar parry olsa crit yemeler...wrriordaki buflar...euda aldığı her damageyi fazla fazla telefi edip üstüne damage almasını engelleyen 1234567890 adet buf ve gene karşıdaki rakibin elini kolunu bağlayıp defanslarını,ataklarını '''' hiçe sayan '''' 123456789 tane buflar ayrıca sadce pvp,job war v.s için euya verilen bufflar

chnde bunların hiç bir karşılığı yok ki
...herşey 14 sn pot olayı yüznden mi ?

4-hani ben hiç bir zaman eu olmasın demiyorum...eu cahrımda var...ama gerçekten chnlere haksızlık değilmi bu ?

5-70-80 cap dönemi meslek savaşlarına hasret ölecem bu gidişle. hiç bu savaşları görmeden eu charla oyuna başlayıp , hayatında hiç 101+ chnese cahrı olmayan ve üstüne üstlük oyunu bu halde bırakan oyuncular var yahu

şimdi ben böyle oyuncularla dolu bir oyunda chnese charla ne kadar zevk alabilirm?

6-ya party pvp nedir ya? alıyorsunuz 123456789 tane buf ne oldu hadi gel pt pvp ? lan 110a kadar char kas sonra al o bufları birbirinie 110luk charlarla vur 100 200 300 eekd1 eekd1 bunun neresi zevkli?

euda neler var ? :
güçlü damage % deleri...
hertürlü zararını telefi edecek bir cleric buildi...
hızlı atak..

chnde ne var ? :

yavaş atak...
hızlı pot..-ama eular ya pottan hızlı vuruyor yada potun karşılayabileceğinden daha fazla damage atıyor...
az -çok olsada işe yaramayan- damage...

biraz pvpleri izlerseniz ss nukerlerin neredeyse piyasadan silindiğini göreceksiniz...spear nukerlerde tektük varlar...blade char neredeyse yok glavierlerde +105 ancak dayanabiliyorlar...

o videolarda,tanıtımlarda hep nukerleri koyuyorlar...4legend plusta önde bir nuker vardı 9d armor setli..
kayıp dünya legendinde b grade swordu bulunan bir nuker vardı...
artık bu nukerler sadece oradalar...
son olarak şunu söyleyeyim..2010 sro türkiye şampiyonu bir nuker..ancak eu charlar şampiyonada varmıydı?

aslında sağlıklı bir oyuncu açısından 105ten sonra tüm charların eşit olması lazım..ancak euların aşırı güçlü ve avantajlı olduğu bir gerçek...merak ediyorum acaba kaçtana int chnese pvpye çıkabiliyor..yahu ss nuker sadece süs charı oldu mesela..halbuki eskiden bir ss nuker için neler yapılırdı...str bile olsan senden 5 lwl aşağı bir cleric geliyor offring atıyor ve sen ezik o king oluyor... varmı böyle saçmalık...???

nukerim olduğundan böyle nuker ağırlıklı örnek verdim...str chneseler bundan pek farklı değil...

herneyse...eu geldikten sonra oyunun cılkı çıktı EVET... ben vizeme gideyim..okul karşıda..9daki sınavıma ancak yetişir ve kopya yazarım..hayrlı sabahlar...
hocam sende oyunu devlet meselesine çevirdin bea :lol: oyundan zevk almıyorsan oynamazsın bitti bukadar. ch servera bende destek veriyorum ama eulara senin gibi nefret eden birini ilk defa görüyorum :dance: :dance:

Yukarı Alt