EnDZoNe

botu hangi lvl moblara kurucagına bağlı zaten 6 7 lvl yüksegine kuramassın çinli bi partide max 1 2 lvl yüksek olur

Rocky Balboa

Bilgiliyim
pekala anlatayım 1. bi program var TuneUp diye (sitedenmi indirdim bilmem)onu indirdim Turbo Mode yaptım
2. Olarakta Ayarlardan Herşeyi Kapattım Performans Ayarlarında Görsellik vs vs 0 oldu yani sonrada girdim charlara Windows 7 ( Bilgisayarım Sağ Click Görsel Efekler Bölümü Ayarlar Orda Geliyo zaten :P )

Avenger demiş ki:
Bence en ideali 5 spear nuker - 1 Force pach (oynadım çok sağlam oluyor.) - 1 Fire Pach - 1 Glavier. Charların hepsinin wepler nova olsa eu pt gibi kasar. :lol:
ohoo bro çok uçtun yahuu, hemen 101 olduk 8 tane nova silahımız oluverdi

Rocky Balboa demiş ki:
pekala anlatayım 1. bi program var TuneUp diye (sitedenmi indirdim bilmem)onu indirdim Turbo Mode yaptım
2. Olarakta Ayarlardan Herşeyi Kapattım Performans Ayarlarında Görsellik vs vs 0 oldu yani sonrada girdim charlara Windows 7 ( Bilgisayarım Sağ Click Görsel Efekler Bölümü Ayarlar Orda Geliyo zaten :P )
Denemesi parayla değil ya deniyorum ^^

Rocky Balboa

Bilgiliyim
T0XlC demiş ki:
Rocky Balboa demiş ki:
Denemesi parayla değil ya deniyorum ^^
yani :lol: dene

Sen git bir tane wizzard/bard char al en ucuzundan sonra hemen sp kasıver , bir de party ile birlikte sp kasmaya uğpraşma zaten CH party dedikleri gibi en fazla 1-2 level üstünü kesebilirsin :P

T0XlC demiş ki:
Avenger demiş ki:
Bence en ideali 5 spear nuker - 1 Force pach (oynadım çok sağlam oluyor.) - 1 Fire Pach - 1 Glavier. Charların hepsinin wepler nova olsa eu pt gibi kasar. :lol:
Sonuçta işi oraya getirmek için kasmıyormusun ? Eğer dayanabilirsen eninde sonunda gelecek iş o noktaya. Ve geldiği zamanda novalar olursa eu pt gibi kasarsın. :santa: (Nova olmazsa eu / 2 :P)

FruitFly demiş ki:
Sen git bir tane wizzard/bard char al en ucuzundan sonra hemen sp kasıver , bir de party ile birlikte sp kasmaya uğpraşma zaten CH party dedikleri gibi en fazla 1-2 level üstünü kesebilirsin :P
wiz/bard char mı yahuu çok kastım, charın tadı tuzu yok summer7:

Avenger demiş ki:
T0XlC demiş ki:
Avenger demiş ki:
Sonuçta işi oraya getirmek için kasmıyormusun ? Eğer dayanabilirsen eninde sonunda gelecek iş o noktaya. Ve geldiği zamanda novalar olursa eu pt gibi kasarsın. :santa: (Nova olmazsa eu / 2 :P)
Hırssızım bro, zevk için kasmak istiyorum :rolleyes1: bu zaman kadar joymax'a kastım sıra bende 8)

B7B

rank8
1 glavie -1 bow -5 nuker - 1 blade
hem kascagın charlar çeşitli olur zevk alırsın hem de seri kasarsın

eu ptden saglam olur :) warrıor towna gtti clerc gtti derdi yok biri yatnca hepsı yatmyor.

Yukarı Alt