Eğer avrupa olmasaydı, çin karakterlerle party kurmak zorunda kalsaydınız 8 kişiyi hangi buildlerden seçerdiniz?

Takımı
Besiktas
3 nuker, 2 bower, 1 force cold blader, 2 glavier.

Zorda kalınca force blader yatır atabilir , force skillerinin verdiği faydalardan yararlanabilir , bowerlar ittirebilir pek sorun olucağını sanmıyorum

FruitFly demiş ki:
Zorda kalınca force blader yatır atabilir , force skillerinin verdiği faydalardan yararlanabilir , bowerlar ittirebilir pek sorun olucağını sanmıyorum
Soruyu yanlış anlamışsın, şuanki eu partyler gibi düşün hepsi bot 7/24 kasacak.

Takımı
Galatasaray
T0XlC demiş ki:
hmmm nukerleri ne yapardınız s/s, spear?
6nukerin 4ü spear 2si s/s. Eu partyler gibi kendinden yüksek lvl moblarda kasamazsın ama onun dışında dayanır , tabi setleri full npc olmamak kaydı ile. Force char teraphy bastıktan sonra :P

Takımı
Besiktas
Lenneth demiş ki:
3 nuker, 2 bower, 1 force cold blader, 2 glavier.
Nukerlerden 1 i s/s biri spear biri de bow olucak. 2 bower pure str. force blader pure str zaten. glavier ler den 1 i fire 1 i cold.

Tamam 3 tane spear nuker koy attackker diyebiliriz sadece nukelerle , 1 tane force cold blader attackı önemli değil cold imbuesi yeterlidir + force , 2 tane bower uzak mesafeli çalışıyor , 2 tane de glaiver mobları kendine çekmesi yeterli olacaktır , teke tek de yatmaz hiçbir char ^^

Sonuç olarak ben nukerlerin spear olması taraftarıyım ve en az bir charda cold imbue olmalı diye düşünüyorum , force da eksik olmamalı ^^

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
FruitFly demiş ki:
Sonuç olarak ben nukerlerin spear olması taraftarıyım ve en az bir charda cold imbue olmalı diye düşünüyorum , force da eksik olmamalı ^^
o zaman blade dışında bir şey düşüneceksin force cold blade gibi bir build iş yapmaz.

Nukerlerin mobları çekmesini pek uygun bulmuyorum ama cold imbueli bower butterfly serisi ile bota bırakılırsa etkili olabilir bence :P

Wax Whine demiş ki:
FruitFly demiş ki:
o zaman blade dışında bir şey düşüneceksin force cold blade gibi bir build iş yapmaz.
Force blade olsun , cold pacheon olsun ? :roll:

FruitFly demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
FruitFly demiş ki:
Force blade olsun , cold pacheon olsun ? :roll:
ama force charda atak yapacak forcede sadece res skili var cleric gibi sürekli sabit durup heal yapamazki onuda attacker olarka düşünmek gerek.

Yukarı Alt