Dün gece 3de uyumuştum uyuduktan sonra aniden bilgisayarın açılma sesi geldi
uykum hafif olduğu için hemen kalktım kalktığımda bilgisayar çalışıyordu ve kasasının üzerinde süt gibi bişeyler vardı
hemen gidip arkadan kapattım ve uyudum
sizce bilgisayarı açan cin miydi yoksa kendiliğinden mi açıldı

cin in bilgisayarla ne işi olcak :D:D ama bilgisayar kndiçalışabilirmi dersen imkanı yok belki toz felan kaçar çalışır diycm oda olmazki

toz la alakası yok açılma düğmesine basılışının sesi bile geldi

pink3454 demiş ki:
cin in bilgisayarla ne işi olcak :D:D ama bilgisayar kndiçalışabilirmi dersen imkanı yok belki toz felan kaçar çalışır diycm oda olmazki
ahaha yorum süper :D
bence masanın üstünde bir bardak dolusu sıvı birşey vardı su , süt vs. gibi o kasaya dökülüp pc açılmış olabilir dicem de buda düşük bir ihtimal tabi :D

ycyycy demiş ki:
o zaman ailenden birisi kardeşin, ablan vs biri gelip gizlice pcyi açmış falanda olabilir sen uyku sersemiyken dikkat etmemişsindir..

ycyycy demiş ki:
SilentLord demiş ki:
ycyycy demiş ki:
o zaman ailenden birisi kardeşin, ablan vs biri gelip gizlice pcyi açmış falanda olabilir sen uyku sersemiyken dikkat etmemişsindir..
hepsi uyuyordu
O zaman hırsız girip az msn takılmış senin pcde :D ahauhahau

Belki baban pc açık bıraktını sanıp kapatmak için bastı ve sende uykulu olduğun için anlamamış olabilirsin,cin'nin pc'le ne işi olcak yukarda arkadaşımızın dediği gibi :lol:

Aynısı bana da oldu sonra telefonum çaldı 7 gün sonra öleceksin dedi ve telefonu kapadı...

Beyler teknoloji gelişiyor cinlerde gelişiyor bilgisayar kullanmayı filan öğreniyorlar artık rüyalarımıza bile online sistemle gireceklermiş
Ps: kesin cindir o

turkiyesro demiş ki:
Aynısı bana da oldu sonra telefonum çaldı 7 gün sonra öleceksin dedi ve telefonu kapadı...
Kaç günün kaldı?

Ps; Kimse benim bilgisayarımı bende izinsiz açamaz cin bile olsa summer2:

Yukarı Alt