RoyalFlush

Bilgiliyim
helal olsun adamlara

dışa bağımlılıklarını çok hoş olmayan bir şekilde olsada azaltmaya çalışıyorlar

bir düşünün
bizim tofaş (23 yaşındayım) kendimi bildim bileli aynı model araba çıkartıyor kasasında stop lambalarının renkleri hariç hiçbir değişiklik yok.
tofaş e200 e benzer veya 5.30i kasasına benzer bir araba çıkartsa içine aynı konforu yerleştirse siz mercedes veya bmw alırmısınız?

şahsen ben almam

adamlarında yaptıkları bu işte

her çin malı da kötü kalitesiz olmak zorunda değil elbet kendilerine ii malları kullanıp dışarı kötü malları ucuzdan imal edip kara geçiyorlar bence Embarassed yani ben düz mantık böle düşünüyorum herhangi bi bilmişlik iddia edemem bilmiyorum :mrgreen:

HAKANO demiş ki:
her çin malı da kötü kalitesiz olmak zorunda değil elbet kendilerine ii malları kullanıp dışarı kötü malları ucuzdan imal edip kara geçiyorlar bence Embarassed yani ben düz mantık böle düşünüyorum herhangi bi bilmişlik iddia edemem bilmiyorum :mrgreen:
O otobüs Neoplan 798.000 $ ve o E.c nın kopyaladığı 3/1 fiyatı ve geçen sene Türkiye den eksikleri olduğu için kaldırıldı!

çinlilere gıcıgım,
bi yontem geliştirmişler bide
made in china yazanı almak istemioz ya
yöntem geliştirmişler made in prc yazdırıolar baska ülkenin malı olduğunu sanıp bizde alıoz almayın arkadaslar made in prc de çin malı demek açılımı : made in prc(people repuplic of china demek )[çin halk cumhuriyeti]

beytobond4 demiş ki:
çinlilere gıcıgım,
bi yontem geliştirmişler bide
made in china yazanı almak istemioz ya
yöntem geliştirmişler made in prc yazdırıolar baska ülkenin malı olduğunu sanıp bizde alıoz almayın arkadaslar made in prc de çin malı demek açılımı : made in prc(people repuplic of china demek )[çin halk cumhuriyeti]
Bunu öğrendiğim iyi olduk fakat Türkiyenin %80 i çin malı kullanıyo

Tabi Bagmlı oLmak IstemıoLar hemde en ıyısnı Yapıolar Cunku ADamLar Kmonızmın Beşiği Exclamation

Yukarı Alt