addIcFb

Aileden
Ligde inişli çıkışlı bir grafik sergileyen Galatasaray, hafta içinde Trabzonspor'u yenerek kupaya iyi başlayan Gaziantepspor'u konuk ediyor. Sarı kırmızılılarda tek hedef, ligin üst sıralarını zorlayan rakibi karşısında galip gelip Benfica ve Fenerbahçe maçları öncesi moral depolamak.

gs_antep_08.jpg

GALATASARAY - GAZİANTEPSPOR

Saat:
19:00

Stat:
Ali Sami Yen

Hakem:
Halis Özkahya

Yardımcı Hakemler:
Muhittin Gürses - Nihat Mızrak

4. Hakem:
Hüseyin Sabancı

Canlı Yayın:
Lig TV 77. Kanal / Televizyon
Canlı Anlatım (İnternet)

Turkcell Süper Lig'de pazar akşamı Gaziantepspor'u ağırlayacak Galatasaray, galibiyete kilitlendi.

Ligde Eskişehirspor'a deplasmanda 4-2'lik skorla yenilmesinin ardından eleştirilerin hedefi olan, ardından da Fortis Türkiye Kupası'nda Ankaraspor ile 1-1 berabere kalan Galatasaray, kötü gidişine Gaziantepspor karşısında son vermeyi hedefliyor.

Sarı-kırmızılı ekipte Ankaraspor maçında sakatlanan Lincoln'ün durumu belirsizliğini korurken, Emre Güngör, Nonda, Uğur, Aydın, Linderoth, Hasan, Mehmet Topal, Serkan Çalık ve Barış'ın ise sakatlıkları devam ediyor.

Galatasaray, Gaziantepspor maçının hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla tamamlayarak kampa girdi.

Bu Sürec Beni Cok EndıseLendırıyor..Antepı Yendık Fakat Onumuzde Persembe qunu Benfıca Macı Var..Hemen Ardında DepLasmanda Fenerbahce..Sukru Saracoqluna Cok Kotu Yorqun qıdıcez...Bu da Fenerbahcenın Buyuk Avantajı..Ben MaLesef Ya Fenerbahce Yener Ya Da BeraberLık Dıyorm..İcimden OyLe qeLıyor..Acaba Benfica Macına YedekLerLe Mi Cıksak Yaww xD..Nası OLsa İc Sahadakı Butun MacLarı Kazanırsk Cıkıcaz ..Ben T.D oLsaydm Yapardm vaLLa..F5 YenıLmemek Lazm ..

Yukarı Alt