Çılgın Seric!
Beşiktaş´ın yeni transferi Anthony Seric, asla kaybetmeye tahammüllü olmadığını, kazanma hırsı nedeniyle sahada çılgınlıklar yapabileceğini söyledi.

Seric, siyah-beyazlıların resmi internet sitesinde yer alan röportajında, kaybetmeyi sevmeyen bir yapısı olduğunu belirterek, "Ara sıra saha içinde çılgınlıklar yapabilirim. Takımımın başarısı için her şeyi veririm. Oynadığım sürece maksimum fayda sağlamaya çalışırım. Mağlubiyete asla tahammülüm yoktur. Kazanamadığımız anlarda zaman zaman çılgınca işler yapabilirim ama o da tamamen kazanma hırsından kaynaklanır" diye konuştu.

"BEŞİKTAŞ BÜYÜK BİR KULÜP"

Beşiktaş’ın büyük bir kulüp olduğunu ve burada olduğu için çok fazla mutlu olduğunu dile getiren Seric, "Şimdiden çok heyecanlıyım. Takım arkadaşlarımla, hocamla tanışacağım günü bekliyorum. Böyle büyük bir camiaya geldiğim için çok sevinçliyim" dedi. Hırvat asıllı Avustralyalı futbolcu, İstanbul ile ilgili olarak, "Uçaktan indiğimden beri gördüğüm her şey çok olumlu. Çok pozitif izlenimler edindim. Tüm rastladığım kişiler arkadaşça, dostça yaklaşıyorlar. Şu anda kendimi burada çok iyi hissediyorum" derken, siyah-beyazlı taraftarlar için de şunları söyledi: "Taraftar benim de çok sevdiğim bir şey. Çünkü takıma katkı sağlıyorlar. Onlarla birlikte ayrı bir güce sahip oluyorsunuz. Beşiktaş taraftarlarının nasıl bir topluluk olduğunu hemen herkes biliyor. Onların karşısına çıkacağım günü merakla bekliyorum. Beşiktaş’ın birçok maçını izledim. Bilhassa Şampiyonlar Ligi maçlarını seyrettim, oradaki atmosferi gördüm. inanılmazdı."

"GIUNTI VE RUNJE’Yİ TANIYORUM"

Seric, Beşiktaş’tan futbolcu tanıyıp tanımadığı sorusuna ise, "Daha önce Beşiktaş’ta görev yapmış oyuncuları biliyorum. Dünyaca ünlü futbolcular da oynadı. Giunti ve Vedran Runje ile tanışıklığım var. Bana Beşiktaş’la ilgili hep olumlu şeyler söylediler. Zaten ben de o heyecanla buradayım ve bir an önce takımımla çalışmalara başlamak istiyorum" diye yanıt verdi.

"BABAM TAM BİR FUTBOL FANATİĞİ"

Ailesinin Beşiktaş’a transferini nasıl karşıladığının sorulması üzerine de Seric, "Babam tam bir futbol fanatiği. Hatta futbol konusunda deli diyebiliriz. Kendisinin birçok kulüp hakkında bilgisi var. Beşiktaş’ı da
biliyordu. Söylediğim zaman çok mutlu oldu. O da şu anda benimle aynı heyecanı yaşıyor" şeklinde konuştu.

BEŞİKTAŞ’TAKİ HEDEFİ

Seric, Beşiktaş’taki hedefi ile ilgili olarak da şunları söyledi: "Beşiktaş, şampiyonlar ligi ve UEFA Kupası’nda defalarca oynamış bir takım. Çok kere de Türkiye Ligi’nde şampiyon olmuş bir ekip. Bizler de aynı hedefleri kovalayacağız. Bu yıl hem ligde şampiyon olmak hem de UEFA Kupası’nda başarılı sonuçlar almak istiyoruz. Takımımızda gördüğüm kadarıyla her türlü imkan var. Tesislerimiz çok güzel. Zaten Beşiktaş gibi büyük kulüplerin de hedefleri her zaman en yüksek ve yerleri en üstte olmalıdır.

Majestic demiş ki:
Çılgından aklıma o geldi.Yada manyak Rıfat vardı.Ama bu manyak Rıfat kimdi ya :D :D :D
Google'da araylım biz o manyağı :twisted:

Edit: 1. kemal sunal'ın tarzan rıfkı adlı filminde süheyl eğriboz tarafından canlandırılan absürd karakter. kendisi manyaklık ünvanını sapıklığından ve bedeninin üst kısmına hiçbir şey giymeden taktığı kravat ve askıdan almaktadır.

Yukarı Alt