S.a, öncelikle bir şey anladım ki, her zaman hazıra konmak olmuyor. Birkaç gündür aradım aradım bulamadım loader. Ancak kendim uğraşarak bir taktik buldum. Sanırım daha önce okumuştum ama yine de aklına gelmeyen olursa diye anlatayım. Öncelikle "iSroBot" 'un son sürümünü internetten indiriyoruz. İndirdiğimiz dosyalar arasından "srobot.exe" (parmak icon olan) açıyoruz. Ekranın sağ alt tarafında saatin yanına gelmesi lazım. Sağ tıklayıp "Start Game" 'e tıklıyoruz. Bizden -ilk kez açıyorsan- "sro_client.exe" dosyasını bulmamız istenecek. Bilgisayarınıza göre onu seçip tamam diyoruz ve ilk silkoad'ımız açılıyor. oyuna giriş yaptıktan sonra sağ alttan parmak ikona sağ tıklayıp exit diyoruz. Sonra "srobot.exe" 'yi baştan açıp aynı işlemleri yapıyoruz. Çift silkroad açılmış oluyor. Bu şekilde istediğiniz kadar yaparsınız diye düşünüyorum. Henüz ikiden fazla denemedim. Paylaşayım dedim, yazım/imlâ hatası varsa bildirmeniz rica olunur, okuduğunuz için teşekkürler. :headbang:

iSRO botun DC sorunu bildiğim kadarıyla çözüldü isteyen istediği kadar char açabilir. Geçen hafta ben sorunsuz şekilde 1-2 saat çift charla oyunda kaldım. Ayrıca Loader de oyunda mevcut. Onunlada bir takım işlemlerden sonra istediğin kadar kadar char açabilirsin. Gereksiz bir paylaşım olmuş. Yinede oyuna yeni başlayanların işine yarayabilir. Her ne kadar gereksiz bir paylaşım olsada teşekkürler.

iSRO botun DC sorunu bildiğim kadarıyla çözüldü isteyen istediği kadar char açabilir. Geçen hafta ben sorunsuz şekilde 1-2 saat çift charla oyunda kaldım. Ayrıca Loader de oyunda mevcut. Onunlada bir takım işlemlerden sonra istediğin kadar kadar char açabilirsin. Gereksiz bir paylaşım olmuş. Yinede oyuna yeni başlayanların işine yarayabilir. Her ne kadar gereksiz bir paylaşım olsada teşekkürler.

fxS

rank8
teşekkürler ,işimize yarar bir bilgi uzun bir aradan snra silkroad a dönünce..

Yukarı Alt