1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Çift ekranlı Libretto W100 göz kamaştırdı


 1. EliteTurk

  EliteTurk Aileden

  Kayıt:
  26 Ekim 2008
  Mesajlar:
  9.663
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Turist Rehberi
  Şehir:
  Antalya Beach
  Çift ekranlı Libretto W100 göz kamaştırdı
  Toshiba notbook 25. yılını çift ekranlı yeni modeliyle taçlandırdı

  [​IMG]

  Toshiba’nın 1985 yılında üretilen dünyanın ilk seri notebook’u T1100’ün 25. yılı dolayısıyla oluşturulan Toshiba Başyapıtlar Sergisi’nde, markanın yeni ürünleri, Avrupa’nın en ince ve hafif tam fonksiyonlu 13 inçlik notebook’u Portege R700, dünyanın ilk çift ekranlı notebook’u Libretto W100 ve şarj etme ihtiyacı olmadan 7 güne kadar kullanılabilen akıllı mobil internet cihazı AC100 tanıtıldı. Toshiba Başyapıtlar Sergisi turuna Afrika, Avrupa ve Ortadoğu’daki ülkelerden önce Türkiye’den başlandığına dikkat çeken Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Türkiye Distribütörü TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter, Türkiye olarak Toshiba’da dünyanın en başarılı pazarlarından biri olduklarını ifade ederek, “Bugün kullandığınız her marka taşınabilir bilgisayarda Toshiba bileşenlerini bulabilirsiniz’’ diye konuştu.


  PAZAR PAYIMIZ YÜZDE 26’LARA ULAŞTI’
  Toshiba’nın Almanya’daki Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Merkezi’nde Türkiye operasyonlarından sorumlu Burçin Sezgen de serginin temasının ünlü ressamların eserlerinin Toshiba’nın gözüyle sunulması olduğunu belirterek, “Bu gezimize Dubai’den başladık, Avrupa’nın ilk ayağını Türkiye’de yapıyoruz’’ dedi.
  Burçin Sezgen, “2009’a baktığımızda adet bazında yüzde 26’lara çıkan notebook pazar payımız var. Türk tüketicisinin gözünde pazar lideriyiz’’ diye konuştu.