Unique Keserken veya parti yaparken kolaylık sağlıycak bi taktik.

♣ Yako`dan Çift Dans Taktiği ♣

2 adet minimum 30 level ve 1 adet minimum 70 level bard chara ihtiyacimiz var.

30+ Bard Charımızla Guard Tambour Açıyoruz.

- Resim Silinmiş.

Diğer 30+ Bard Charımızlada Dans Açıyoruz(Dancing Of Magic)

- Resim Silinmiş.

Ardından Mana Tambour Açıyoruz

- Resim Silinmiş.

Daha Sonra 70+ Char ve 30+ Bard Charlarımızla Uzaklaşıyoruz.(Taki 30+ Charımızın Dans Bufunu Kaybetmeyip , 70+ Charımızın Dans Bufunu Kaybettiği Yere Kadar)

- Resim Silinmiş.

70+ Bard Charimizla Dancing Of Wizardy Bufunu Aciyoruz

- Resim Silinmiş.

Daha Sonra Ayni Anda Diger Bard Charimizin Yanina Goturuyoruz Charlarimizi.
Ve Artik Cift Dans ile Vurdugumuz Damageleri Yuksek Oranlarda Artirabiliyoruz.

- Resim Silinmiş.

Takildiginiz yerleri konu altindan bildiriniz lutfen.

iyi forumlar :kalp:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bro güzel rehber olmuş ama , deneme yanılma yolu ile 5dk 'da iş çözülürdü :P
Ps:Eline sağlık.

ImmorTaLGoD demiş ki:
Bro güzel rehber olmuş ama , deneme yanılma yolu ile 5dk 'da iş çözülürdü :P
Ps:Eline sağlık.
Boyle tyolar deneme yanilma yontemiyle bulunur zaten googledan arayip bulmuyoruz :thumbsup:

ps : tesekkur ederim :kalp:

Darwell

Tanınıyorum
Medusalarda çok işe yarıyor bu yöntem teşekkürler herkesin bilmesinde fayda var :beer:

lütfen yapma hacım bu kadar. sonuçta o da insan yanılmış olabilir. pireye kızıp yorgan yakılmaz ki :roll:

ben paylaşımlarını (aslında bütün silkroad masterların paylaşımlarını) yakından takip ediyorum. gayet güzel, yararlı topicler açıyorsunuz. devam etmelisiniz :muck:

Kızdırmayn Master ı :) adamın Çiçek Yöntemi yeter :) helal olsun yako devam böle :)

|_YakOx33_| demiş ki:
niye yanıltıyosun beni niye küçük düşürüyosun ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
neden düşüreyim konun yararlı ama gayette bilgilisin bu kadar neden alindin ben anlamadim ve 3 charlada suan açtım 2 magical arttiran 1. Dancing Of Wizardly 2. Dancing Of Magic yan yanayken açtım :)

|_YakOx33_| demiş ki:
niye yanıltıyosun beni niye küçük düşürüyosun ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
sakin ol ya adam kendi düşüncesine söylüyor denersiniz kesin belli olur zaten :beer:

Truth demiş ki:
|_YakOx33_| demiş ki:
neden düşüreyim konun yararlı ama gayette bilgilisin bu kadar neden alindin ben anlamadim ve 3 charlada suan açtım 2 magical arttiran 1. Dancing Of Wizardly 2. Dancing Of Magic yan yanayken açtım :)
bi video yada ss iyi olur bence kesinlik açısından.

Yukarı Alt