s.a bundan bir hafta önce filan çarım çalınmıstı pacific serverinnda hatta konu açmıstım bana yardımcı olabiliceğiniz bir konu buldum ve sizden yardımınızı esirgemeniz konusunda ricada bulunucam.ve size minnetar kalacağım.

şimdi charımı çalan kişinin bu sitede üyeliği var kardeş

memberlist.php?mode=viewprofile&u=147099

linkte üyenin profili var senden ricam siteye girerken kullandıgı ip adresini bana pm yoluyal ulaştırrsan çok sevinirim. kardeş umarım derdimi anlarsın 80 lvl yapmak için ugraş böle bir ....... gelsin çalsın umarım ne demek istediğimi anlamışssındır şimdiden çok teşekkür ediyrum.

Wicked

Game Designer
Darknes08 demiş ki:
s.a bundan bir hafta önce filan çarım çalınmıstı pacific serverinnda hatta konu açmıstım bana yardımcı olabiliceğiniz bir konu buldum ve sizden yardımınızı esirgemeniz konusunda ricada bulunucam.ve size minnetar kalacağım.

şimdi charımı çalan kişinin bu sitede üyeliği var kardeş

linkte üyenin profili var senden ricam siteye girerken kullandıgı ip adresini bana pm yoluyal ulaştırrsan çok sevinirim. kardeş umarım derdimi anlarsın 80 lvl yapmak için ugraş böle bir şerefsiz gelsin çalsın umarım ne demek istediğimi anlamışssındır şimdiden çok teşekkür ediyrum.

öncelikle bu tür kelimeler kullanma ne kadar sinirli olsanda herşeyin bir yeri vardı
verdiin linkide düzelt bu link diil Wink

aslında sana bısı werırdım charını calan kısının bılgısayarını yakardında.. sole bı olay kısaca acıklıyım;adama lı9nkı tıklattırıosun fan yavaslıyor yavaslıyor yavaslıyor weeeeee bılgısayar yanıyor kendı eskı bılgısayarımda denendı onaylandı(klavyenın arasından bıle duman cıkmaya basladı..:) ) elınden gelenbı ardına koyma.

adamlar nasıl başkasının emeğini Çalabiliyor Anlamıoyorum.Böle de ŞeReFsiZLik olmaski....

Yukarı Alt