Advance

Uzun süredir chrome kullanıyorum, çok memnunum joymaxla işim yok zaten girmemesi oraya umrumda değil yani :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Advance demiş ki:
Uzun süredir chrome kullanıyorum, çok memnunum joymaxla işim yok zaten girmemesi oraya umrumda değil yani :P

böyle bir saçmalık var mı ama kuzum bir browser var websitelerine girmesi için kodlanıyor ama gel gör ki joymax'e girmiyor ne o browser'ı kullanırım ne de o browser'ı öveni severim puahahaha tiksinç yaaa joymax'e girmiyor :twisted: summer5:

Advance

extraloob demiş ki:
Advance demiş ki:

böyle bir saçmalık var mı ama kuzum bir browser var websitelerine girmesi için kodlanıyor ama gel gör ki joymax'e girmiyor ne o browser'ı kullanırım ne de o browser'ı öveni severim puahahaha tiksinç yaaa joymax'e girmiyor :twisted: summer5:
Kime göre neye göre şimdi :P Senin joymaxla işlerinle benimkiler bir mi? Şuana kadar, chrome kurduğumdan beri yani joymaxla hiç işim olmadı :mrgreen:

Mopneet

Chrome'da download'ı FF gibi ayrı pencerede açma özelliği var mı?

BlackFade demiş ki:
ironlance demiş ki:
tamamen gereksiz bir tarayıcı chrome,3-4 sekme yanyana açtığında garanti chrome çökme hatası veriyor,şuan en iyisi mozilla,binlerce plugin,eklenti,teması vsvs var
Ben daha fazlasını açtım öyle bir hata almadım.Eğer bilgisayarını çok kasarsan veriyor o hatayı.Oda bilgisayarının performansına bağlı :nod:
sorun orada zaten,firefox nekadar kastırırsan kastır çökmüyor,bilgisayarımın performansında sorunda yok pc den az çok anlarım kendim topladım

Yukarı Alt