Birkaç gün önce lvl 70-80 arası chinese skillerin açıklamaları lazım olmuştu. Ara tara heryerde EU charlar var sadece. Nedense Avrupa diyince EU charlar geliyo akla herkesin. Zar zor bu skilleri bir excel dosyası olarak buldum ve düzenledim. yararlı olur düşüncesi ile koyuyorum .iyi oyunlar...

arzu edenler Microsoft excel dosyası haline bu tabloları aşağıdaki linkten indirebilir. Fakat çok karışık skill isimleri felan yazmıyo benim düzenlemem 3 saatimi almıştı...
http://rapidshare.com/files/69232126/70 ... r.rar.html

-Resim Silinmiş.-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
myra sana tek kelime ins yeter! yok yok yetmez ben icimden gelen hepsni yazcam :lol:
SÜPERSİNNNNNNNNN MÜKEMMELSİNN HARİKASIN :lol:
daha ne yazıım blmiom cook saol yaw extrabeer

BaD_BoY demiş ki:
Başlıgını küçültüp daha anlasılır yaparsa ve resimlerin uzerine logomuzu akabinde sitemizin adını eklerse olabilir Razz
sitenin ismi zaten vardı logoyu da ekledim...

bende görünüyor arkadaşım... problem senden kaynaklanıyodur. yinede resimleri göremiyosan yukara ilk mesajda bir rapidshare linki var ordan MS excel halinde tabloları indirebilirsin ve bakabilirsin...

yönetici arkadaşlar ben demiyorum, :) bu kadar arkadaşımız sabit olsun diyorsa vardır bir bildikleri .. o nedenle sabitlemenizi rica ediyorum...

Yukarı Alt