Selam. arkadaşlar ben 5.1 heluksal lıght cold karakteri yapmayı düşünüyorum . böyle bir char yapmak doğru bir seçenek olurmu sizce? yada degişik bir öneriniz varmı ? hem hızlı kasılıcak , hemde pvp'lerde Serverin gözdesi olucak bir char oluşturmam lazım . char ne tür item giymeli , bilgilerini almak istiyorum . yada 7.1 de olabilir ama heluksal cold light olucak mümkün ise cevaplarnızı yorumlarınız bekliyorum lütfen bilmeyen arkadaşlarım yanlış bilgi vermesin ..
Ps : Pm ile atma imkanınız var ise pm ile atarsanız çok memnun olurum .

arkadaşlar istege baglı ne demek ben bunu bi türlü anlayamıyorum..elektrikde fırlama skili istege baglı olur ateşde görünmezlik bozan skil istege baglı olur..
bladede ıron skilleri istege baglı olmaz
nuker yapıpda mag defansı istege baglı yapamassınız ki.
fire buz blade nuker yapıp phy atack veren skil ateşde en alttaki skili istege baglı yapamassın ki.
buz nuker yapıpda sana vuralan damageyi %70 e kadar absore eden bi skil kapalı yada istege baglı olmaz...olursada ne olur ezik olur.

burdan bazı arkadaşlar bakarak nasıl saglam bi karakter yapabilirim diye hiçç düşünmesinler..burda verilenlerin çogunda sp den kısılmak için en olması gereken skilleri istege baglı yapıyorsunuz..

ya..sp si az olanlar sadece exp kasacak charlar için hazırlayın
ya.hem exp kasacak hemde pwp de saglam olacak charlar için hazırlayın..
yada. sp yok gap yapmıyom sadece bana moob kessem yetecek diyen adamlar için hazırlayın.

@TillDoomsDAY

Bizim karakterlerimiz 100 Lvl'e yöneliktir. 100 Lvl olmak isteyen birisi de zaten o skillerin ne olduğunu ne işe yaradığını anlar, herkes için ayrı ayrı rehber oluşturmamızı mı istiyorsun ?

herkez için ayrı ayrı yapmayında altına ufak 1 2 cümle ekleyebilirsiniz.

ps: şu skilleri açmanız şu şekilde lehinizedir şu skili açarsanız pwp de iş görür.
ps: şu skili açmayın bence çogu yerde işe yaramıyo
ps: şu skili açtıgınızda charınızda mag defans saglam olur ama spnız yoksa açmayız..

hmm bizim verdiğimiz yapılandırmalara bakıp ben böyle yapacağım diyenler ve uzun vadeli kasmak isteyenler (90-100 Lv) zaten o skillerin ne işe yaradığını bilmek zorunda.
Haa hiç bilmiyorsa karakter yapılandırma bölümünde hangi skill ne işe yarar topiği var istediğine bakabilir oradan.

KB24 demiş ki:
hmm bizim verdiğimiz yapılandırmalara bakıp ben böyle yapacağım diyenler ve uzun vadeli kasmak isteyenler (90-100 Lv) zaten o skillerin ne işe yaradığını bilmek zorunda.
Haa hiç bilmiyorsa karakter yapılandırma bölümünde hangi skill ne işe yarar topiği var istediğine bakabilir oradan.

yok hacım sagol benim ihtiyacım yok 2 ayda elimden 3 tane 100 lvl char geçti 2 tanesi halen duruyo neyin neye yaradıgını nerde kullanıldıgını çok iyi biliyorumda..

oyuna yeni başlayan arkaşlar için dedim sadece ama neyse anladım ben bu bluıdler sadece moob kesimi için level kasmak için pwp ye yönelik degil.neyse kusura bakma ei günler.. :thumbsup:

Josephine demiş ki:
H@K@NCH3SS demiş ki:
Fire+lightning+bow naısl bir char iyi mi yani :D ?
Güzel bir char,Kasılma - Job - Pvp olarak iyi ama genede Benim tercihim;

100 Pacheon 100 Fire 52 Light 48 Cold dan yanadır. :beer:
H@K@NCH3SS demiş ki:
bende kol açıkta düşük lvl

benim cold açıkta düşük lvl dedğin gibi yapıyım mı?

bakarmısın ben cok sağlam bir bow char istiyorum ama SJSRO da cok sağlam olacak pvpde felan yardımcı olursanız sevinirim.. saygılar..

Hangisi çoğu yönden daha iyi? Ayrıca kıyafet olarak protector olarak açtım ne yapmalıyım?

protector'üm ve str yapsam bişi olur yani bi zararı zaten şimdi açtım 4 lvl acaba silip garment mi yapayım?

Milano arkadasım ben o senin dediğin buildlerden yapıcağım ama ne giymem konusunda kararsız kaldım bana yardımcı olurmusun acaba
tşkrlr

SJSRO için bow charım var hamza01 arkadaşa dediğiniz gibi bir build yapacagım.Ama giysi konusunda kararsızım yardımcı olrmusunuz

A

Anonymous

Guest
ya bi sorum olacaktı full int bow açcam ama pach.-fire-cold mu iyi yoksa pach. light. cold mu

yada başka bi türü :D

Yukarı Alt