1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

China çarlar,Dengeli Zırhlanma ve Silahlanma


 1. neverquake

  neverquake rank8

  Kayıt:
  19 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  22
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Çin çarlarda genel bi kural vardır.Bu kural her zaman Str yada İnt gittiğimizde Giyeceğimiz giysinin Garment/Armor yada Pro olması gerekir.Evet buraya kadar iyi.Fakat Strci Çarlar neden pys. atağa hücum edip blade yada glaive giyerler.Ztn str dir ve pys. balance si yüksektir.Yani El yakmayı %100 kulandıklarına göre Str çarlar Spear yada Sword takması attağını ne yönde etkiler?(imbuesi yüksek olan denrsin)
   
 2. oLdCiTyLee

  oLdCiTyLee rank8

  Kayıt:
  21 Haziran 2008
  Mesajlar:
  259
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Ben Heryerdeyim

  oyunu oynuyanların temel mantığı zaten en güçlü çarı yapmak en az enerjiyle en fazla damage vurmak bu yüzden full str çarlar str si yüksek olan silahlar kullanıyorlar :wink1:
   
 3. TwiLighT

  TwiLighT rank8

  Kayıt:
  24 Ekim 2008
  Mesajlar:
  3.851
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  charınızda str build uygularsanız doğal olarak phy atağınız mag atağınıza göre daha fazla oluyor. siz mag atağınızı yükseltmek için spear veya sword gibi magical atağı yüksek silahlar kullanırsanız hem phy atağınız düşer hem de int charlar kadar magical atağa sahip olamazsınız. yani boşa gider ^^ buildlerin mantığı en basit şekliyle şöyledir. str charlar (china için) blade, glavie,bow; int charlar ise spear ve sword kullanırlar