Mrb arkadaşlar bu başlık altında çok farklı bow yapılandırması var ama çoğu eski yada yetersiz ... yani açıklama olmadığı için pek faydalı olmadı şimdi sizden en iyi pvp bow yapılandırmasını çok değerli fikirlerinizi tecrübelerinizi isticem benim kafamda build olarak fire 100-cold 100-ligth 30-pacheon 100 karakter yapılandırması olarak 7:1 int ağırlıklı yapılandırma var çünkü fire karaktere atak cold ise iyi defans sağlıyor yanlız pvplerde str ve int arasındaki farkı tam olarak anlamış değilim bazı çarlar görüyorum full str gitmişler faydası nedir pvpde ? neyse şu yeni server gelsin tüm hızla kasmaya başlıcam inş ...

bak şimdi , eskiden bow deyince, akla ilk full int bowlar geliyodu, ama o zamanda int bowlar çok kolay geberiyodu, hatta +7 li lerden tek criticte bile ölüyolardı bu yüzdende millet full str ye abanıp hpnin çok olup critiğe konsantre oldular. bazılarıda hala o sağlam int bowları hatırladığı için 70:70 bow yaptı (70 phy balance 70 mag balance) buda hakkaten sağlam bi builddir ki bu baya bi tutuldu başlarda, çünkü hem bazı nukelerle azda olsa damage yapabiliyodun hemde baya bi hp oluyodu. sonra millet imbuelardan dmg almak için 7:1 hybrid yaptı, böle böle gelişti işte bow ama,
benim tercihim ya 70:70 bow yapman (ne kadr int str verilceğini unuttuö), veya 110 pach 110 fire 90 light 20 cold çünkü şuan piyasada süper sağlam herifler var ki genelde herkezin elinde en az bi +9 nova var ki normalde milletin 12-13 hatta +18 i bile olan var (+3 buff ile) o yüzden 20% snow shield bazı durumlarda hayat kurtarıcı olcaktır.

aklımda bir build var ah bi kasabilsem 110'a o buildi :) hayalim benim kasıcam ilerde kesin :) şuana kadar hiç görmedim o buildde karakter ben yapınca görürsünüz artık :)

RequieM demiş ki:
bak şimdi , eskiden bow deyince, akla ilk full int bowlar geliyodu, ama o zamanda int bowlar çok kolay geberiyodu, hatta +7 li lerden tek criticte bile ölüyolardı bu yüzdende millet full str ye abanıp hpnin çok olup critiğe konsantre oldular. bazılarıda hala o sağlam int bowları hatırladığı için 70:70 bow yaptı (70 phy balance 70 mag balance) buda hakkaten sağlam bi builddir ki bu baya bi tutuldu başlarda, çünkü hem bazı nukelerle azda olsa damage yapabiliyodun hemde baya bi hp oluyodu. sonra millet imbuelardan dmg almak için 7:1 hybrid yaptı, böle böle gelişti işte bow ama,
benim tercihim ya 70:70 bow yapman (ne kadr int str verilceğini unuttuö), veya 110 pach 110 fire 90 light 20 cold çünkü şuan piyasada süper sağlam herifler var ki genelde herkezin elinde en az bi +9 nova var ki normalde milletin 12-13 hatta +18 i bile olan var (+3 buff ile) o yüzden 20% snow shield bazı durumlarda hayat kurtarıcı olcaktır.
7:1 str yapılandırması banada sağlam geliyor ...bide şu kasma sorunu olmasa ah ahh ... neyse dostum çok faydalı bilgiler oldu elerine sağlık :popcorn:

Lagroad demiş ki:
aklımda bir build var ah bi kasabilsem 110'a o buildi :) hayalim benim kasıcam ilerde kesin :) şuana kadar hiç görmedim o buildde karakter ben yapınca görürsünüz artık :)
dostum paylaşta bizde öğrenelim yau ...bende bi aralar bi çar kasıyordum kafama göre build yapmıştım çokta sağlam oldu diyordum ama pvpde saldırmamla yatmam bir olmuştu hemen sildim çarı ...en iyisi 7:1 fire light üstteki arkadaşın dediği gibi ama neden cold değilde light onu sormayı unuttum daral:

light i millet genelde mag buff ve parry rate için açıyo bide azda olsa speed potlardan kurtarmak için açılıyo.

RequieM demiş ki:
light i millet genelde mag buff ve parry rate için açıyo bide azda olsa speed potlardan kurtarmak için açılıyo.
eyw. kardeşim bundan sonraki karakterlerde bu bilgileri göz önünde bulundurucam :dance: :dance:

anlam veremediğim bir şekilde pure str karakterlerde cold açılıyor
pro set fire light pacheon her zaman ilk tercihim olmuştur

bende öyle yapıyodumda, şimdiki advanced elixir update i ve alchemydeki + basmaların eşşek gibi artması sonucunda bowlar biraz eziliyor, firewall ice wall bi yere kadar geberiyosun, o yuzden o 20% cold açıyorum ben

Yukarı Alt