1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Children of Men (Son Umut) - Online İzle - Türkçe Dublaj


 1. ∞LÉON∞

  ∞LÉON∞ rank8

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  760
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  pc masası
  [​IMG]
  Children of Men (Son Umut)

  Oyuncular

  Clive Owen
  -- Theodore Faron

  Julianne Moore
  -- Julian

  Michael Caine
  -- Jasper

  Chiwetel Ejiofor
  -- Luke

  Charlie Hunnam
  -- Patric

  Peter Mullan
  -- Syd

  Yönetmen:Alfonso Cuarón

  Dünya, 2027: Gelecek için umut gittikçe önemini kaybeden bir kaynak oluyor. Son doğan bebeğin üzerinden neredeyse 19 yıl geçmiş ve açıklanamayan evrensel çocuksuzluk her geçen yıl beşeriyet sınırlarını, gelecekteki tüm haklarından vazgeçirmeye yaklaştırmıştır. Çoğu insan kaçınılmazı benimsemeyi seçip, ayrılıkçılığın, kanunsuzluğun ve nihilizmin içine çekilirken, diğerleri birleşik bir gezegen ve yavaş yavaş azalan nüfus için mücadeleye devam eder.
  Büyük Britanya militarist emperyalist siyaseti sayesinde hiç artmayan iç çekişmelerle, buna karşılık kıyılarında olağanüstü yasadışı mülteci istilâsı görünerek ayakta kalmayı başaran idari bölgelerden biridir. Ama sıkı, totaliter bir yönetimle bu “mülteciler” gözaltı kamplarına toplanıp sınır dışı edilmektedir.

  Theo için, tüm bu olaylar önemsiz olup, kendisinin duygusuzluk durumuna sahip olmasına neden olur. Eski eylemciden bürokrata dönüşen Theo, acılı geçmişi ve anlamsız gelecek gerçeğine karşı metanetini önem vermeyi bırakarak korumaktadır. Yaşamını yalnızca Londra’dan uzakta kırsal bölgede yaşayan eski arkadaşı Jasper’a yaptığı ziyaretler hareketlendirmektedir.
  Orada, bir zamanlar gelen dalgaya karşı eylem başlatan eylemci silâh arkadaşları olarak mutlu zamanları anmaktadırlar ama şimdi, kendilerini hiçbir cevap bulamayan toplumdan artık ayrılmış olarak bulurlar.
  Bütün bunlar, Theo kendini bir kamyonun arkasına atılmış bulup Julian’ın önüne getirildiğinde değişir. Bir zamanlar hem aşkta hem savaşta Theo’nun ortağı olan Julian artık geriye kalan mülteci nüfusun hakları için mücadele eden gizli bir örgütün başıdır. Theo’dan örgütündeki genç bir kadın olan Kee’nin tehlikesizce ülke dışına götürülmesi için gerekli olan kâğıtları elde etmesi için yardım isteyen Julian, ortalıkta yeterince uzun kalmıştır.
  Theo bunu, Julian’ın hatırı için kabûl eder. 5000 Pound alacaktır. Theo kısa bir süre sonra kendini Kee’ye ve Julian’ın bir avuç yoldaşına, sahile kadar çeşitli güvenlik kontrol noktalarından geçen tehlikeli bir yolculukta eşlik ederken bulur. Orada, neredeyse hayali İnsan Projesinin üyeleri -ki dünyanın en harika beyinlerinden bazıları yeni bir toplum için çalışmaktadırlar- onlara yardım etmeye hazırlanmışlardır. Ama Theo’nun grubuna teröristler saldırınca, akıllı Kee’nin sadece bir mülteci olmadığı anlaşılır... Kee, diğerlerinin uğrunda ölmek isteyecekleri biridir.
  Aslında, Kee sekiz aylık hamiledir ve artık bütün gezegenin beklediği ve umut ettiği mucize olarak durmaktadır.

  childrenofmenwinterpreview.jpg 513so2QcbXL._SS500_.jpg children-of-men.jpg [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  CD 1 - TIKLA İZLE

  CD 2 - TIKLA İZLE

  CD 3 - TIKLA İZLE

  güzle bi filme benziyo bi ara bende izlicem :mrgreen:
   
 2. CreaTioN

  CreaTioN rank8

  Kayıt:
  16 Ekim 2007
  Mesajlar:
  328
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Fazla Merak İyi Deil...
  film için saol :)) extraokk extrabeer extrabeer