Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Her ne olursa olsun bunun bir oyun olduğu bilincinde olmalısınız. Çok kişi tanıyorum binTL'ler yatırıp da oyunu bırakırken karakterin hatırası var serverda tanınıyor ismi lekelenmesin diye karaktere delete çeken. Bir yerleri kırmaya falan gerek yok. Kötü olmuş bu şekilde sonuçlanması; geçmiş olsun.

Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
Her ne olursa olsun bunun bir oyun olduğu bilincinde olmalısınız. Çok kişi tanıyorum binTL'ler yatırıp da oyunu bırakırken karakterin hatırası var serverda tanınıyor ismi lekelenmesin diye karaktere delete çeken. Bir yerleri kırmaya falan gerek yok. Kötü olmuş bu şekilde sonuçlanması; geçmiş olsun.
İşin esprisi zaten orası :wink1: ama bilgisayara bir daha dönüp bakmam , o yüz'dende hasar bırakırım diye düşünüyorum :detective:

Arkadaşlar Zaten yaklaşık 3 hafta kendime gelemedim . Salı Check ten sonrada acı gerçeği joymax ın msj atmasıyla öğrendim . Malesef GM nin Arena Charlarının Hacklenmesi İle Satışa çıkan 1 itemden Aldığım için 100 Yıl bann yedim.. Bunun Haricinde Sw de En sağlam Diyebiliceğiniz Benim le Beraber 3 kişide bannlandı... Hani Yazık oldu diyoruz ve tek yapabiceğimiz Joymaxa tekrar ve tekrar yazı yazmak .

Bu mesaj emrekahya34 rumuzlu uyeden alinti yapildi
emrekahya34 demiş ki:
Arkadaşlar Zaten yaklaşık 3 hafta kendime gelemedim . Salı Check ten sonrada acı gerçeği joymax ın msj atmasıyla öğrendim . Malesef GM nin Arena Charlarının Hacklenmesi İle Satışa çıkan 1 itemden Aldığım için 100 Yıl bann yedim.. Bunun Haricinde Sw de En sağlam Diyebiliceğiniz Benim le Beraber 3 kişide bannlandı... Hani Yazık oldu diyoruz ve tek yapabiceğimiz Joymaxa tekrar ve tekrar yazı yazmak .
açıkla durumu , böylle saçmalık mı olur ? Kiminle exange bile yaptığın görülüyor. Saçmalığa bakarmısın ya sin:

Ya Zaten Adamlar 3 hafta araştırdılar . Araştırılıyor Vs vs [email protected] face den ekle orda sayfamda her attıkları msj var .
Bir gün açılcak dediler filan . Daha sonra dün Açılmıycak dediler ben şok oldum zaten direk .

Sence Geri Dönülürmü . Adamların joymax sözleşmesi varmış onu tutanak alıyorlar. Yasaklı/Çalıntı İtem Charıma girdiği İçin Bannlanmış . Sözdeki dedikleri O

Ya böyle bi saçmalık söz konusu olamaz. Kim çaldıysa log'lardan ona bakıcak , ilk item kimdeyse ona bakıcak , exange ile item kime geçtiğine değil. Böyle saçmalık yok ya , Hakkını ara kardeşim.

Yasaklı Hesabınız ile ilgili bize göndermiş olduğunuz ileti elimize geçmiş bulunmakta.

Bilmenizi isteriz ki hesabınız, yasaklı/çalıntı olan bir öğenin hesabınıza giriş yapması sonucu yasaklanmıştır ve suçlu görülen ilgili tüm hesaplar da bu hesabınızla birlikte yasaklanmıştır.

Hesabınızın yasağının kaldırılmayacağını üzülerek belirtiriz..

Umarız bu yanıtımız probleminize çözüm olur.

Teşekkür eder, İyi günler dileriz!

Cevapları Bu nerden aramamı tavsiye edersin . Bence onların kazanacağı bir savaş olur. çünkü Adamlar herşeyi o sözleşmeye bağlıyor.

Boşuna uğraşma koskoca Joymax şirketine tek kafa tutamazsın zaten en başta sözleşme yapıyolar bizde okumadan kabul ediyoruz o sözleşmenin içinde onları hertürlü haklı yapıcak bilgi vardır sağlık olsun boşver.

Bu mesaj BthnCvk rumuzlu uyeden alinti yapildi
BthnCvk demiş ki:
Boşuna uğraşma koskoca Joymax şirketine tek kafa tutamazsın zaten en başta sözleşme yapıyolar bizde okumadan kabul ediyoruz o sözleşmenin içinde onları hertürlü haklı yapıcak bilgi vardır sağlık olsun boşver.
Hocam böyle bir saçmalık yok , köle mi bu oyunu oynayanlar ? Her türlü bilişim suçları için , polise başvurabilirsin kardeşim :headbang:

Bu mesaj M ' BiLGiN rumuzlu uyeden alinti yapildi
M ' BiLGiN demiş ki:
BthnCvk demiş ki:
Hocam böyle bir saçmalık yok , köle mi bu oyunu oynayanlar ? Her türlü bilişim suçları için , polise başvurabilirsin kardeşim :headbang:
Bro başvursa bile bişey elde edemicek zamanına yazık adamların elinde sözleşme varmış poliste bişey yapamazki :think:

BthnCvk demiş ki:
Bu mesaj M ' BiLGiN rumuzlu uyeden alinti yapildi
M ' BiLGiN demiş ki:
BthnCvk demiş ki:
Bro başvursa bile bişey elde edemicek zamanına yazık adamların elinde sözleşme varmış poliste bişey yapamazki :think:
Sözleşmede istediğimiz charı haksız yere süresiz uzaklaştırabiliriz yazıyormuymuş ?

İtem hırsızlı yaptı olarak görüyolar sözleşmedede yazıyodur bu adamın haklı oldunu kabul etmiyolar sorunda burda zaten

Oyunun basinda onayladigin sozlesmede hesaplara diledikleri gibi mudehale edebileceklerini anlatmaya çalisan maddeler var. Yani bilisim suclarinin falanda ilgilenecegini sanmiyorum ki ilgilenselerde o bahsettigim maddeler kilitli kapi..

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Oyunun basinda onayladigin sozlesmede hesaplara diledikleri gibi mudehale edebileceklerini anlatmaya çalisan maddeler var. Yani bilisim suclarinin falanda ilgilenecegini sanmiyorum ki ilgilenselerde o bahsettigim maddeler kilitli kapi..

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile
+1
Anlatmak istediğim buydu.

Joymax sözleşmesinde charların bize ait olmadığı açıkça belirtilmiştir. Yani charlar bize takılmamız için ödünç verilen bir mal gibidir. Kısacası charlar bizim olmadığı için satışını yapmak bile yasaktır.

Adamların kafasındaki düşünceye göre sen yan charınla hack işini gerçekleştirip asıl charına itemleri aktardın yani sözde yan charını paravan olarak kullandın ve onlar da büyük bir başarıya imza atarak senin böyle yaptığını tespit ettiler alkis: .

Yıllar önce charım soyulduğunda mail attım ve dönmediler bile. Benim charıma gece yarısı girilip itemlerin boşaltılıyor ve gm müsvetteleri bu durumla hiç ilgilenmiyorlar bile. Çünkü ben düzenbaz sahtekar satıcının teki olabilirim ve gece yarısı itemlerimi satmış olabilirim ve yalan ihbarda bulunup itemlerimi geri almaya çalışıyor olabilirim değil mi? İşte joymax anlayışı budur. Bir yıl sonra yani oyunun çöküş döneminde item kilitleme gibi sistemleri getirdiler oysa 3 4 yıl önce olması gereken şeylerdi.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt