1. Reklam


  1. joysro
   asur
   serenity
   redsea
   blacksro
   plag
   alaaddin
   erix

Chelsea harika çocuğun peşinde!


 1. addIcFb

  addIcFb Aileden

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  5.215
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  Okul
  Chelsea 14 yaşındaki İspanyol Gerard Deulofeu'yu renklerine bağlamak için girişimlerini başlattı. Avrupa'nın en potansiyelli gençleri arasında gösterilen Deulofeu için Arsenal'in devrede olduğu biliniyor. Milan da geçtiğimiz günlerde 9 yaşındaki Meksikalı Edgardo Obregon'u reklerine bağlamıştı.

  ChelseaTV01.jpg

  Chelsea'nin İspanya'daki yetenek avcısı Juan Cruz Sol; Maviler'in 14 yaşındaki "harika çocuk" Gerard Deulofeu'yu renklerine bağlamak için girişimlerini başlattığını bildirdi.

  İspanya'da Sport gazetesi'ne konuşan Sol "Gerard takip ettiğimiz bir oyuncu, çok yetenekli ve potansiyelli. Bu kendisini kesinlikle alacağımız anlamına gelmez ancak böylesine genç ve yetenekli bir oyuncunun akademimizde gelişmesini dileriz" dedi.

  Genç ve yetenekli isimleri kulübe kazandırmasıyla bilinen Arsene Wenger'in de Deulofeu için yönetime rapor verdiği ve Arsenal Akademisi'nin de genç İspanyol için devrede olduğu biliniyor.

  Avrupa'daki minik yeteneklerin erken yaşlarda büyük kulüplerle sözleşme imzalamaları trendinde AC Milan da geçtiğimiz günlerde 9 yaşındaki Meksikalı Edgardo Obregon'u reklerine bağlamıştı.