Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
arkadaşlar sitede bunları yazmışlar birimiz çevirebilirmi bunlar türkçeye.. ?

Inspection Time
Hello all

We've detected some bugs in game yestoday. so we stopped the server for inspection for a couple of hours

it wont be long, tonight it will be online for sure.

thanks for attention

galiba en geç bu gece açılcakmıs server tekrardan ...bazı buglar nedenıyle oyun kapanmış çalışmalar sürüyormuş... biraaz iidirde englisim yinede sizde çevirin..

Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
viewtopic.php?f=245&t=53546 burda var arkadaşım forum kirliliği yapma kilit!!!
ENG:

Hello all

We've detected some bugs in game yestoday. so we stopped the server for inspection for a couple of hours

it wont be long, tonight it will be online for sure.

thanks for attention

TR:

Herkese Merhaba

Oyunda Bazi buglar bulduk.Birkaç saatliğine serveri bakim için kapattik.

Çok uzun sürmiyecek Bu gece ONline olur.

Teşekkürler

ceviri budur arkadaşlar...
Merhaba herkesin olduğu denetleme zamanı, biz, oyunda bazı hataları dün bulduk.
Bundan dolayı biz, alışmış onun, uzun olduğu bir çift saat boyunca denetleme için servisçiyi durdurduk, o bu gece, emin için internet üzerinde olacak.
Dikkat için teşekkürler

pardon dostum görmemişim kilitliyebilirsiniz ama senn yazdıklarında sanki biraz heyecan ve korku duyguları sezdim ayrıca büyük bir yazı şeklinde KİLİT yazman bana küfür demektir çünkü bnde bu sitede mod yahut dereceli bişiy olmasamda konu kirliliğini bnde sevmm insanlara karşı saygılı oalllım lütfen kilitse kilit..
(NOT=bu sözleri seni kırmak yada tartışma ortamı yaratmak için sarfetmedim ok sadece kibar olalım .. ?!!!!!!! )

ok eline sağlık emek verdiğin için gözlerine kollarına sağlık bişiy demedim da MOD arkadaşlar konu kilit lütfenn..

Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
berke1676 demiş ki:
pardon dostum görmemişim kilitliyebilirsiniz ama senn yazdıklarında sanki biraz heyecan ve korku duyguları sezdim ayrıca büyük bir yazı şeklinde KİLİT yazman bana küfür demektir çünkü bnde bu sitede mod yahut dereceli bişiy olmasamda konu kirliliğini bnde sevmm insanlara karşı saygılı oalllım lütfen kilitse kilit..
(NOT=bu sözleri seni kırmak yada tartışma ortamı yaratmak için sarfetmedim ok sadece kibar olalım .. ?!!!!!!! )
hayır biz konu kilitlemek için kilityazarız bu küfür değildir.

berke1676 demiş ki:
Daha fazla gerginlik olmasın arkadaşlar.
Ps:Konuyu açan kişinin isteği üzerine ve aynı zamanda daha fazla gerginlik olmaması için konu kilit.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt