SleepWalkeR

Tanınıyorum
Towndayken chat penceresinde "goldseller" lerin yazdıgı sonu hiç gelmeyen mesajlardan bıktınız mı ?
herhangi bir program yok. bu silkroadın legend III ile gelen yeni bir özelliği.
Oyundayken u tusuna basıyoruz. block kısmına geliyoruz ve all kısmını seçiyoruz. buradan block registration tuşuna tıklayarak Blocklamak istediğimiz kişinin nickini giriyoruz. işte bu kadar. daha sonra o kişinin yazdığı hiç bir chat sizin chat ekranınızda görünmeyecektir. Ama birşey daha var bu pencerede yazılan nickler sizin pcnizde kalıyor. yani başka pc den oynadıgınızda yeniden girmeniz gerekecektir.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Bunu bilenler tabiki vardır lütfen ben bunu zaten biliyorum türünde mesajlar atmayınız.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bununla İlgili Bir Suru Topıc Acıldı.Bu Topıcı Acmadan Önce Arama Yapmanı Önerirdim :thumbsup:

SleepWalkeR

Tanınıyorum
H0n0R_ demiş ki:
Bununla İlgili Bir Suru Topıc Acıldı.Bu Topıcı Acmadan Önce Arama Yapmanı Önerirdim :thumbsup:
vallahi 3 4 kere ayrı arama yaptım forumda. ayrıca multiclient bölümüne bile baktım belki oraya verilmiştir diye ama yoktu. block registration , chat blocklama hiç birisinde sonuç görüntülenmedi bende forumda yok diye açtım. varsa özür dilerim çünkü bulamadım :(

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
realjam demiş ki:
H0n0R_ demiş ki:
vallahi 3 4 kere ayrı arama yaptım forumda. ayrıca multiclient bölümüne bile baktım belki oraya verilmiştir diye ama yoktu. block registration , chat blocklama hiç birisinde sonuç görüntülenmedi bende forumda yok diye açtım. varsa özür dilerim çünkü bulamadım :(

Sorun değil teşekkür ederiz 8) 8) Ama arama yaparken iyice dikkatli arayın ondan sonra sorun olmasın direk güzel bir topic açın en güzel topici ben açıcam hesabına yatın :wink1: Sabitlensin topiğiniz..

Yukarı Alt