Evet arkadaşlar Jangan,Hotan,Downhang,Contantinople,Samarkan gibi şehirlerimizdeki Gold farmcıların pmlerinden bıktınızmı aşağıdaki taktikleri uygulayın derim.. Wink Wink Wink tek yapmanız gereken resimlere bakmak ve chatini blocklayacağımız kişinin Nickini bilmek mesela Nicki Saturn0122.. Cool
Aşağıdaki resimlerinde üstünde Bordo bir renkle anlatım yapılmıştır..iyice kontrol ediniz.. 8

1.Adım
-Resim Silinmiş.
2.Adım
-Resim Silinmiş.
3.Adım
-Resim Silinmiş.
4.Adım
-Resim Silinmiş.
xxxxx Nickli kişiyi registration bölümünden ekleyip Confirm e basıyorsunuz bu kadar..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Teşekkürler Yemeği Gitmişdim Aslında İlk Mesajı Görseydim Hemen Küçültürdüm Başlığı..Yemek Yiyene Kadar olan olmuş Düzelten Ark. sağolsun :)

Süper bişi ancak bu Gold satıcılarıda sağlam kaya çıktı ya
All den yazılarını deşifre ettirmemek için lllllllllll şeklince bi nick kullanıyolar buda demek oluyoki bu nicki blocklamak samanlıkta iğne aramak gibi kesinlikle şans işi
3628800 farklı şekilde llllllll yazılabilir belki daha fazla burda 10 tane l oalrak düşündüm sroda max nick bildigim kadarı ile 11 yada 13 olması lazım daha fazla karater kullanamıyoz yani all den block tarih olmak üzere

Offf Görsellerim Bozulmuş yaw Düzeltilmemiş harap olmuş Naptın be Usta yaw Yazılar okunmuyor Bnm Çalışmama biraz Saygılı kalsana yaw.... Evil or Very Mad Sad Ayıp Etmişsin Darıldım harbiden

Ecvet Haklsın Different Aklıma Bi fikir geldi onu Bidenerse belki Başarılı olabilirsin ama kesin Sonuç Alacağın hakkında Söz veremem... Gold satcısına shift ile tıkla Belki Block kısmına adı gecer ve sende confirme basıp Durumu Düzeltirsin okula gitmem gerek Vaktim Olsaydı ben denerdim....

HaCKeR_TR demiş ki:
Ecvet Haklsın Different Aklıma Bi fikir geldi onu Bidenerse belki Başarılı olabilirsin ama kesin Sonuç Alacağın hakkında Söz veremem... Gold satcısına shift ile tıkla Belki Block kısmına adı gecer ve sende confirme basıp Durumu Düzeltirsin okula gitmem gerek Vaktim Olsaydı ben denerdim....
Chat block çıktıgı ilk gun demedim olmuyo bu :mrgreen:
3628800 de 1 şans var :O tutturan olursa alnından operim

Umuyoruz ki Addlı yaparlar Bide bnm başıma geldi Ertesi gün blockladığım kişileri yeniden blocklamak zorunda kaldım diyorum ki acaba hergün yeniden blocklamak mı gerekio araştıraım bi...

ark cok saol çok güzel bir billgi verdin zate bende bıkmıstım bu adamlardan bide sehirdeler sehirde olmasalar hep kescem adamlar :mrgreen:

yaw ben yaoıyprum güzel işliyor ama oyundan cıkıp girdiğimde gene yapmam gerekiyor (((::

blck edince hemen dc verio. hemen oyuna girince blck seceneqinde gorebilrsnz ama dc yemeyi goze almalisinz :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Yukarı Alt