merhaba arkadaşlar uzun süredir silkroad'a girmemiştim bugun girdiğimde yeni bir şifre sistemi gelmiş ancak giriş yaptıgımda charlarım yok. yani altta Create yenı char acma butonu cıkıyor uçtumu bu char anlamadım. bilginiz varmı charlar kendiliginden siliniyormu artık

Charlar silinmiş de olabilir. Bir süre önce accoutlardaki fazlalık charlar kullanıcı tarafından silinmezse rastgele olarak silinecekti..

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Charlar silinmiş de olabilir. Bir süre önce accoutlardaki fazlalık charlar kullanıcı tarafından silinmezse rastgele olarak silinecekti..

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile
Ama 4 çardan 1 tanesi silinmeyecekmiydi :roll:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
şöyle söyleyim sanırım 2-3 yan char vardı asıl charım 120 lvldi. giriyorum ekran bomboş. bu fazla charların silinme muhabbeti nedir?

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj mavigiz rumuzlu uyeden alinti yapildi
mavigiz demiş ki:
şöyle söyleyim sanırım 2-3 yan char vardı asıl charım 120 lvldi. giriyorum ekran bomboş. bu fazla charların silinme muhabbeti nedir?
Bir ara joymax şöle birşey yapmıştı 4 adet çar varsa acount içinde 4 taneden 1 tanesi rastgele silenecekti. Senin hepsi birden silindiyse joymaxın işi değildir.

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj mavigiz rumuzlu uyeden alinti yapildi
mavigiz demiş ki:
Bu mesaj sytgkdmr rumuzlu uyeden alinti yapildi
sytgkdmr demiş ki:
çarların hangi serverdaydı?
Taurus muydu neydi
eski serverin; Genesis, Argos, Aral, Mena. Bunlardan birimiydi?
Yanlış serveri giriyor olabilirsin.

çarlar silinmiş olsa bile hesapta 4 tane çar kalması gerek. server birleşmesi sırasında 4+ çarı olanlar için fazla çarların silinmesi istenmişti. yoksa kafalarına göre sileceklerini söylemişlerdi. yani hesapta mutlaka çar görünmeli hepsi gidemez

Yukarı Alt