kardes takas aramıorm malesef mercuryde oyun parası yada ytl harıcı olmuyo malesef cnkü mercuryde charm var onu dızecem bunu satıp satma amacımda isroya gececek olmam charın hıcbır kötü seyi yok zaten alan kısı anlıcak . . .

NiGHTMaRe

Aileden
:twisted: :twisted: :twisted: aylar önce char 73 lvl iken kardeşimle birlikte kasıyordum bu charı kardeşimin aptallığı yüzünden çalındı char ve iişte çalan o arkadaşım.Tabi kardeşimin demesiyle.Güvenmenizi pek tavsiye etmem...

benmi caldım? saka yapıon galıba ben bu charı bırındn aldm gıt onu bul ona öfele beni tanıyan tanır exlde bos konusanları sevmem yol

SirGLooMy demiş ki:
jack konuşma tarzına dikkat et sonra pişman olma

O dıkkat etsın bızde edelim? benim charımı satısını engellıyo onu kım hackledı bılmıom ben bu charı bı adamla 90 ff glavie char karslıgı takaslık aldm o benım problemım deıl onla halletsin ozaman.

NiGHTMaRe

Aileden
jack__xD demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:

O dıkkat etsın bızde edelim? benim charımı satısını engellıyo onu kım hackledı bılmıom ben bu charı bı adamla 90 ff glavie char karslıgı takaslık aldm o benım problemım deıl onla halletsin ozaman.
yazdıklarımı dikkatle oku derim.Orada sen olmayabilirsinde yazıyorum.SjSro 2 günde yapılabilecek bir charı ne yapayım.Bunun derdine düşecek kadar seviyesiz değilim. :muck: :thumbsup:

Limanerg demiş ki:
jack__xD demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:

yazdıklarımı dikkatle oku derim.Orada sen olmayabilirsinde yazıyorum.SjSro 2 günde yapılabilecek bir charı ne yapayım.Bunun derdine düşecek kadar seviyesiz değilim. :muck: :thumbsup:

bro bak... beni exlde cogu mod tanır ironeye melih kardesm bn hayatmda char hacklemedm hacklemeyıde bılmem artniyet sevmeyen briiym cnkü 2 kere charm hacklendı emın ol acını anlıorm ama sana yemn edıorm ekmek kura nımet carpsın bak ben hacklemedim biriyle takas olarak aldm bu charı full str ff glavie verdim 90 lvl nukere ıhtıyacm vardı bunu aldım.

Yukarı Alt