Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bak onun bi işe yaramadıgını düşünüp hergün siliyordum zaten ama orda yer kaplıyor diye, şimdi daha da hassasiyet gösteririm :kalp: :buddha:

Global yaptığın iyi olmuş bilgisayarınızda virüs yoksa ve soyuluyosanız emin olun dumptandır

Ps:Dump silmeye başladığımdan beri soyulmuyorum :thumbsup:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
DeadlyHunt demiş ki:
Global yaptığın iyi olmuş bilgisayarınızda virüs yoksa ve soyuluyosanız emin olun dumptandır

Seni bile soyuyorlardı yani ha ? :lol:

Toxicated demiş ki:
DeadlyHunt demiş ki:

Seni bile soyuyorlardı yani ha ? :lol:
Aynen 90 Cap varken çok araştırdım ve çözdüm işi

Ps:Gaiokok bu yöntemle soyuyodu

Bende öyle bi klasör bile yok :D

Ayrica XP kullanan herkez soyulur vista kullanan soyulmaz cünkü xP sp2 ve 3 lerde acık var

Bu dump dosyası oyundan atınca o anki hatayı o raya kaydeder ama not defterinde açınca id pw fln bilgilerini yazar

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Majestic demiş ki:
Charınız mı soyuluyor?Neden soyuluyorum diyenler..

Arkadaşlar charınızmı soyuluyor vede hiç anlamadığınız nedenlerden mi?İşte bir çok kişinin bilmediği bir olay.Silkroadın içindeki Dump dosyasına charınızın günlük bilgileri kaydoluyor ve bazı kendini bilmez emek hırsızları geliştirdiği yöntemle Dump dosyasına ulaşarak charınızın id pw'sini kolayca bulabiliyor.Bunun için yapmanız gereken her gün düzenli olarak aşağıdaki gördüğünüz resimdeki Dump dosyasını silmek!

- Resim Silinmiş.

Spechial thanks Deadly_Hunt :kalp:

Bizi takip etmeye devam edin yeniliklerden haberiniz olsun.

Saygılarımla,

enjoy it :kalp:

/ Günceldir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
Charınız mı soyuluyor?Neden soyuluyorum diyenler..

Arkadaşlar charınızmı soyuluyor vede hiç anlamadığınız nedenlerden mi?İşte bir çok kişinin bilmediği bir olay.Silkroadın içindeki Dump dosyasına charınızın günlük bilgileri kaydoluyor ve bazı kendini bilmez emek hırsızları geliştirdiği yöntemle Dump dosyasına ulaşarak charınızın id pw'sini kolayca bulabiliyor.Bunun için yapmanız gereken her gün düzenli olarak aşağıdaki gördüğünüz resimdeki Dump dosyasını silmek!

- Resim Silinmiş.

Spechial thanks Deadly_Hunt :kalp:

Bizi takip etmeye devam edin yeniliklerden haberiniz olsun.

Saygılarımla,

enjoy it :kalp:

bro show yapmışsın bugün :buddha:

Son düzenleme:

EliteTurk

Aileden
Bunu öğrendiğim iyi oldu eline sağlık bro. :muck:

Ps:Maji nin bu özelliğini seviyorum duruyor duruyor bakıyor kimse adam akıllı konu açmıyor 1 saat içinde güncel gerekli konuları açıp geçiyor helal olsun sana. :buddha:
:kalp: :curtain:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
LegendMaster demiş ki:

Ps:Maji nin bu özelliğini seviyorum duruyor duruyor bakıyor kimse adam akıllı konu açmıyor 1 saat içinde güncel gerekli konuları açıp geçiyor helal olsun sana. :buddha:

hopp hopp hakkımı yedirtmem maji benden sonra gelir bakınız advanced elixir - nova -comet - alexandira giriş bug vb. 10 tane sabit topic açtım o beni takip etmiş ihihihii ama önemli değil asıl önemli olan bilgimizi anında sizlerle paylaşmak :kalp:

EliteTurk

Aileden
extraloob demiş ki:
LegendMaster demiş ki:

hopp hopp hakkımı yedirtmem maji benden sonra gelir bakınız advanced elixir - nova -comet - alexandira giriş bug vb. 10 tane sabit topic açtım o beni takip etmiş ihihihii ama önemli değil asıl önemli olan bilgimizi anında sizlerle paylaşmak :kalp:
Sen daima show yapıyorsun abi herkez bunu biliyor,elinize sağlık şu alemde http://www.extraloob.com da olmasa nerelerde 2. sınıf sitelerdemi takılırdım bilmiyorum :kalp: :muck:
Silkroad taraftarı sizinle gurur duyuyor.
:buddha: :buddha: :beer: :beer:

Yukarı Alt