bn zaten düzenli olarak kontrol ediyorum dumpu hep boş bnde dolunca siliyordum bnde bi forumda görmüştüm yabancı forumda saolun bilmeyenler için çok iyi olur bu.

Kai

olduser
Soyulanlara geçmiş olsun,sro da 5-6 adet kenarda yüksek level charlarım var,soyuldumu bilmiyorum,inş. soyulmamıştır :(

Windy

DeadlyHunt demiş ki:
Global yaptığın iyi olmuş bilgisayarınızda virüs yoksa ve soyuluyosanız emin olun dumptandır

Ps:Dump silmeye başladığımdan beri soyulmuyorum :thumbsup:
sanırım bundan soyulduydu birçok charım.

teşekkürler bilgi için :kalp:

Öyle bi dosyası olmayanlar şanslılar çoğu kişide o dosya beliriyo her gün onlar silmeliler dosyası olmayanlar için problem yok

Majestic demiş ki:
.................
Arkadaşlar charınızmı soyuluyor vede hiç anlamadığınız nedenlerden mi?İşte bir çok kişinin bilmediği bir olay.Silkroadın içindeki Dump dosyasına charınızın günlük bilgileri kaydoluyor ve bazı kendini bilmez emek hırsızları geliştirdiği yöntemle Dump dosyasına ulaşarak charınızın id pw'sini kolayca bulabiliyor.Bunun için yapmanız gereken her gün düzenli olarak aşağıdaki gördüğünüz resimdeki Dump dosyasını silmek![/size][/color]

- Resim Silinmiş.

Bizi takip etmeye devam edin yeniliklerden haberiniz olsun.

Saygılarımla,
Eğer karşı taraftaki kişi, yani sizi soyan eleman oyun dizinine girip "Dump" klasörünüze ulaşabiliyorsa durum çok çok vahimdir. Tamamen insafına kalmışsınızdır çünkü yapabileceklerini buraya yazmaya kalksam bir kaç sayfa tutar. Ve "Dump" klasörünüzün içi boş veya dolu olsun hiç bir şey farketmez. Elinden kurtulamazsınız. Sizi her türlü hekleyecektir. Siz bu yolla sadece evin bir odasının kapısını kapatırsınız ama diğer odalar ve ev savunmasızdır. Diğer odalardan birine giren hırsız eninde sonunda kapattığınız odaya da girecektir.

Soyulan arkadaşların % 100 ünün makinaları savunmasız (hiç bir virüs programı kurulmamış) olduğu için soyulurlar. En dandiğinden de olsa mutlaka bir virüs (güvenlik) programı bulundurun makinanızda. Önemli olan hırsızı eve hiç sokmamaktır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
eger şu anlamsız soyulma , pcye format atıp sadece oyun oynayıp soyulma nedeni buysa bilgi veren arkadaşa cok tşk ederm , her trfta aradım zamanında yoktu ama Exl da cıktı sonunda :wink1: tekrar tşkler

dump bendede görnmüordu ama ava find ile araştırdım D diskinin içinde bir yerde cıktı pcde ne kadar çar açtysam hepsinin karşk bilgileri vardı sanrm ve sildim , ama şmdi nasıl riske atıp deneyecem soylcakmı sylmuyackmı alşmştm hergün pw degişmeye :)

Majestic demiş ki:
Charınız mı soyuluyor?Neden soyuluyorum diyenler..

Arkadaşlar charınızmı soyuluyor vede hiç anlamadığınız nedenlerden mi?İşte bir çok kişinin bilmediği bir olay.Silkroadın içindeki Dump dosyasına charınızın günlük bilgileri kaydoluyor ve bazı kendini bilmez emek hırsızları geliştirdiği yöntemle Dump dosyasına ulaşarak charınızın id pw'sini kolayca bulabiliyor.Bunun için yapmanız gereken her gün düzenli olarak aşağıdaki gördüğünüz resimdeki Dump dosyasını silmek!

- Resim Silinmiş.

Spechial thanks Deadly_Hunt :kalp:

Saygılarımla,

enjoy it :kalp:

11line demiş ki:
Majestic demiş ki:
.................
Arkadaşlar charınızmı soyuluyor vede hiç anlamadığınız nedenlerden mi?İşte bir çok kişinin bilmediği bir olay.Silkroadın içindeki Dump dosyasına charınızın günlük bilgileri kaydoluyor ve bazı kendini bilmez emek hırsızları geliştirdiği yöntemle Dump dosyasına ulaşarak charınızın id pw'sini kolayca bulabiliyor.Bunun için yapmanız gereken her gün düzenli olarak aşağıdaki gördüğünüz resimdeki Dump dosyasını silmek![/size][/color]

- Resim Silinmiş.

Saygılarımla,

Eğer karşı taraftaki kişi, yani sizi soyan eleman oyun dizinine girip "Dump" klasörünüze ulaşabiliyorsa durum çok çok vahimdir. Tamamen insafına kalmışsınızdır çünkü yapabileceklerini buraya yazmaya kalksam bir kaç sayfa tutar. Ve "Dump" klasörünüzün içi boş veya dolu olsun hiç bir şey farketmez. Elinden kurtulamazsınız. Sizi her türlü hekleyecektir. Siz bu yolla sadece evin bir odasının kapısını kapatırsınız ama diğer odalar ve ev savunmasızdır. Diğer odalardan birine giren hırsız eninde sonunda kapattığınız odaya da girecektir.

Soyulan arkadaşların % 100 ünün makinaları savunmasız (hiç bir virüs programı kurulmamış) olduğu için soyulurlar. En dandiğinden de olsa mutlaka bir virüs (güvenlik) programı bulundurun makinanızda. Önemli olan hırsızı eve hiç sokmamaktır.
Sana Sanuna Kadar Katılıyorum Bro ..
Pc'mde Önceden Vİrüs programı yoktu çarım En az 20 kes soyuldu :( şimdi hiç soyulmuyor
Virüs Programı Şart!!...

bekow demiş ki:
11line demiş ki:
Majestic demiş ki:
.................

- Resim Silinmiş.

Saygılarımla,

Sana Sanuna Kadar Katılıyorum Bro ..
Pc'mde Önceden Vİrüs programı yoktu çarım En az 20 kes soyuldu :( şimdi hiç soyulmuyor
Virüs Programı Şart!!...
Kasper & nod & avast vs hepsini denedim olmadı , dedgm gibi format atıp sadece oyun yükledim zamanında bilgisayara ne msn ne mozilla ne şu ne bu yine soyuldu . :S

dump klasörü olmayanlar, henüz sro'yu yükleyeli 5 gün olduğundan henüz oluşmamış olabilir.

önünüzdeki haftadan itibaren oluşacaktır mutlaka, o zaman silmeye başlarsınız :P

Yukarı Alt