Arkadaşlar çarıma ortak arıyorum güvenilir birisi varsa lüütfen yazsın öle her kesi almıycam 40 lwl çar var yanında 24 lwl çar var 24 lwl cold glavie kasıcam full str 40 lığı bıraktım 24 lüğe benimle devam edecek biri olursa lütfen gelsin

kardeş ben ortak olurum merak etme soymam ben dier bazı kişiler gibi (yanlış anlamayın) ...... deilim.ama birşey dicem kasmaya charı ancak yazın başlayabilirim ve birşey daha bence o charı kapatıp full str lightning aç ve eline spear al benden sana tavsiye salaklık gibi görünebilir ama sırf lightla heuksala verp eline spear alıp statı str ye verince manyak oluo dediklerimi kabul edersen senle ii ortak olabiliriz kardeş bu arada adın neydi senin? ?!!!!!!!

sroninja demiş ki:
kardeş ben ortak olurum merak etme soymam ben dier bazı kişiler gibi (yanlış anlamayın) ...... deilim.ama birşey dicem kasmaya charı ancak yazın başlayabilirim ve birşey daha bence o charı kapatıp full str lightning aç ve eline spear al benden sana tavsiye salaklık gibi görünebilir ama sırf lightla heuksala verp eline spear alıp statı str ye verince manyak oluo dediklerimi kabul edersen senle ii ortak olabiliriz kardeş bu arada adın neydi senin? ?!!!!!!!
Hiç Aklına Girme Adamın iğrenç çar olur bence cold yerine fire açsaydın çok sağlam çar olurdu.

kardeş biliom ben de ço char kastım dedim ztn fire cı açmassa olmam dedim delimiyim ben abi cold glavier mı olurmuş hahaha... !

Yukarı Alt