SuperOyna demiş ki:
ferosero demiş ki:
hem xxd4xx benim ss de atabilirim
sie seni ortaklıktan attım artık ss felan atamazsın
Serhat ne kadar şerefsizsin lan sen.benimle takas yapacaktın veridğin acc de 1 char var 65ten düşme 15 lvl katilliği var.Ben olsam buna güvenmezdim.İyiki ilk sen vermişsin şifreyide benim char gitmedi :evil:

ganigani demiş ki:
SuperOyna demiş ki:
ferosero demiş ki:
Serhat ne kadar şerefsizsin lan sen.benimle takas yapacaktın veridğin acc de 1 char var 65ten düşme 15 lvl katilliği var.Ben olsam buna güvenmezdim.İyiki ilk sen vermişsin şifreyide benim char gitmedi :evil:
işte nasıl birisi oldugnu bilen birisi

ganigani demiş ki:
SuperOyna demiş ki:
ferosero demiş ki:
ulan hasta etme beni senin charını istesem alırım hemde takassız sen beni tanımamışsın olm o isrodaki charlarımı nasıl yaptım beni sinirlendirme görürsün nasıl charın gidiyor elinden sonra yalvarırsın sende diğer götü kalkanlar gibi

SuperOyna demiş ki:
ulan hasta etme beni senin charını istesem alırım hemde takassız sen beni tanımamışsın olm o isrodaki charlarımı nasıl yaptım beni sinirlendirme görürsün nasıl charın gidiyor elinden sonra yalvarırsın sende diğer götü kalkanlar gibi
Adam gibi konuş.Tamam al charımı hadi bekliyom alırsam aferin hem banane psroyamı kaldık şerefsizliğinin, onursuzluğunun, kalleşliğinin dizboyu olduğunu gösterirsin hem.Ç*K kadar boyunla laflarına dikkat ederek konuş.Beyler benden size tavsiye bi bu SuperOyna'ya birde Kadironur'a güvenmeyin.Ve yönetimden isteğim bu kullanıcıların banlanmasıdır.

ganigani süt çocuğu gir msn e görüşelim seninle bir ev adresimi wercem biraz erkeklik warsa gelirsin

ganigani demiş ki:
SuperOyna demiş ki:
Adam gibi konuş.Tamam al charımı hadi bekliyom alırsam aferin hem banane psroyamı kaldık şerefsizliğinin, onursuzluğunun, kalleşliğinin dizboyu olduğunu gösterirsin hem.Ç*K kadar boyunla laflarına dikkat ederek konuş.Beyler benden size tavsiye bi bu SuperOyna'ya birde Kadironur'a güvenmeyin.Ve yönetimden isteğim bu kullanıcıların banlanmasıdır.
olm yüzümede söyle bakalım klavye lafları yapma buluşalım sen beni tanımamışsın

SuperOyna demiş ki:
ganigani süt çocuğu gir msn e görüşelim seninle bir ev adresimi wercem biraz erkeklik warsa gelirsin
:lol: :lol: :lol: :lol: Ben gelemem ama eğer dayak yemek istiyosan hertürlü ev adresimi verebilirim sen gelde al boyunun ölçüsünü kiminle dans ettiğinin farkında değilsin galiba.Neyse zaten msnden seni sildim.Bu arada ona buna sataşacağına gitte derslerine çalış.Daha sen ve senin gibi haysiyetsizlere laf yetiştiremeyeceğim, ben bu forumda paylaşmak ve dieğr arkadaşlarımızın paylaştıklarından yararlanmak için bulunuyorum.Senin gibilere laf yetiştirmek için değil.

SuperOyna demiş ki:
ferosero demiş ki:
serhat bi kaç gün yokuz bir sürü işler yapıyosun bide ban atarsanız ona ipden atmayın aynı neti kullanıyoz :D
sus sen :evil:
sen sus harbi bi yerin kalkıyo bi kaç gün sen net oynamada gör netini çektim artık kimseye bişi yapamaz gani senin de için rahat etsin net yasak ona bide msn e gel dedi ya küfür etmesini bilmio daha bi küfür edersen benim içinde et :D

ganigani demiş ki:
SuperOyna demiş ki:
:lol: :lol: :lol: :lol: Ben gelemem ama eğer dayak yemek istiyosan hertürlü ev adresimi verebilirim sen gelde al boyunun ölçüsünü kiminle dans ettiğinin farkında değilsin galiba.Neyse zaten msnden seni sildim.Bu arada ona buna sataşacağına gitte derslerine çalış.Daha sen ve senin gibi haysiyetsizlere laf yetiştiremeyeceğim, ben bu forumda paylaşmak ve dieğr arkadaşlarımızın paylaştıklarından yararlanmak için bulunuyorum.Senin gibilere laf yetiştirmek için değil.
ev adresini veremmi

Jacabo demiş ki:
Arkadaşlar lütfen sakin olalım. yoksa konu kilitlenecektir haberiniz olsun ?!!!!!!!
pls kilitle gerkesiz konu çocuk adam kazıklıyo aha ganiye sor çarları taks yapak demiş gitmiş 65 lvl pk oln bi çar vermiş .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SuperOyna Tarafımdan Banlanmıştır .

Beyhude Tartışacağınıza Kullanıcıyı Bildir Butonunu Kullanınız.

SuperOyna demiş ki:
ganigani demiş ki:
SuperOyna demiş ki:
olm yüzümede söyle bakalım klavye lafları yapma buluşalım sen beni tanımamışsın
zuahah seni biliyorum serhat soganlıkta oturuyorsun^^ istanbul soganlık tam adresini vermedin ben gelicektimde vermemiştin hatırladınmı :D

alın buda onun resmi
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
kemalist çocuk bilio bak o serhat bizim neti kullanan çocuk vede onun trowzeens adlı çarını hackleyen çocuk benim hiç bi ilgim yok onlan

Yukarı Alt