Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
- Resim Silinmiş.
Resmini koyduğum Charım 76lv fll str bower sp sıkıntısı yok Para sıkıntısıda yoktur.

normalde ortak sevmem ama diğer charım 90lv MetallicA nın itemleri ile uğrasmam ve zamanım fazla olmadığı için düzgün seviyeli bir ortak arıyorum..

Konu altına yazarsanız uygun gördüklerimle görüşürüz..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ben olabilirim istersen okulda yok full kasarım. eğer kabul edersen Öm den msn adresini yolla

İyi Günler :thumbsup: :thumbsup:

Takımı
Fenerbahce
S.a ben olabililirim emin ol güzel ve hızlı kasarım ö.m atarsın sana uyarsa

evet bende olabilirim Ö.m dan atabilirsin botta war ama yakalanma riski yok :d full time kasarım
,

vip. de olması güzel benimde bir 90 lv charım var fakat itemi vs. yok ortak olursak bunuda 90 yapar onada bir setdizer 3 tane 90 lv charımız olur :)

yani bot war hemde başındayım 7/15 başındayım pcnin istersen ortak olalım harbici bişi olmas merak etme

kardeş her şekilde Güvenilir!! bir ortağım bu güne kadar bi yanlış yapmadım kimseye bilmeden olduysa olabilir ama her şekilde sro konusundabilgiliiyimdir eğer pet alıncaksa para konusundada şüpenolmasın

HeNDiCaP

Bilgiliyim
adamı bırakında kendisi seçsin ^^ ben olabilriim eger istersen ecsroda vede isroda char kasmışlıgımda vrdır zeusta 90bowmen ecsroda 89nukerimde vardır ^^ eger istersen öm atabilirsin :P

Ben olabilirim..Harika char kasarım falan filan demiyorum sonuçta burdan demem seni ne kadar inandırır ki? Eğer ugun görürsen ortak olabilirim, İstanbulda oturuyorum... Uygun görürsen Ö.M atarsın.

shneZee* demiş ki:
Aradığım özellikler'de bir ortak bulamadım hala.
Ortak arıyorsan kendin seçiceksin kardeşim...Hem çar artık 90 Lv olmuş gerek yok bence ortağa falan!

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt