Arkadaşlar 3 gün önce TwiLighT dan sjsro için üyelik istedim verdi şifreyi değiştirmedim sadece o biliyordu sımdı ıse oyuna gırdıgımde 20 mil yakın param ve sosumu çalmışlardı. şifreyi TwiLighT ve benden başka hiçbirkimse bilmiyordu.TwiLighT sana suç atmıyorum ama aklıma başka bişi qelmıyor !

saol ama bende yaptı demıyorum ama şifreyi başka kimse bilmiyor kım yapabilir. :S

sjsro için üyelik alan ekip, karışıklık çıkmaması için bütün şifreleri ortak belirliyor. şifre değiştirme sitesi açılmadan charınızı kasmayın, yapabileceğemiz başka birşey yok :roll:

şifreler aynı olabilir ama İD sizlerden başka kimse bilmiyor herneyse önemli değil. birazcık o charda hakkım warsa çalan kısıye hakkımı helal etmıyorum. verdiğin rahatsızlıktan doalyı o. dilerm konu kılıt pls.

cambaz738 demiş ki:
şifreler aynı olabilir ama İD sizlerden başka kimse bilmiyor herneyse önemli değil. birazcık o charda hakkım warsa çalan kısıye hakkımı helal etmıyorum. verdiğin rahatsızlıktan doalyı o. dilerm konu kılıt pls.
ortada söylenmeyecek şeyler var :wink1: pm attım.

TwiLighT demiş ki:
cambaz738 demiş ki:
ortada söylenmeyecek şeyler var :wink1: pm attım.

Hani Nerde :D

HBK

rank8
Eğer bot dosyanı içindeki config dosyasını silmeden bir arkadaşına vs. yolladıysan senin ID'ni öğrenebilirler. :wink1:

PunkJR demiş ki:
Eğer bot dosyanı içindeki config dosyasını silmeden bir arkadaşına vs. yolladıysan senin ID'ni öğrenebilirler. :wink1:

hayır kardeşim bot kullanmadım bile herneyse olan olmus saglık olsun :)

bu güne kadar 25 tane account dağıtmışım. ama kimse gelip charımı soydun demedi ki bu verdiğim accountların birinin içinde 67 lvl char vardı. bu üyeliğin idsini pwsini sadece ikimiz biliyoruz kardeşim. ama şimdi bak benim verdiğim idyi de birinin deneyerek bulması çok zor. sen eğer idyi birine gösterdiysen gider :) çünkü bütün şifreler aynı :think:

tamm twilight sana guvenıorum yapmazsın :) sonucda oyun bu nolcak ama ınsanın moralı bozuluyor. herkese saolsun :) eğer isro da charım soyulsaydı ortalıgı ayaga kaldırırdım :headbang:

Yukarı Alt