şerefsiz adamsan çık karşıma telefonunu wer
extraloobchange@hotm. bu şerfsiz ekledi beni sales teamdaym velean dedi ve caldılar çarımı lanet olsun size

Server
Flora
Takımı
Galatasaray

bu tarihten beri aramızdasın ve Sales Team'de kim var kim yok bilmiyormusun o kadar uyarı global mesajları atıyoruz ve bizlerle iletişime geçmeden nasıl veriyorsun charını hiç anlamıyorum.

Bu taRz işler iyice arastırılmadan yapılmaz ArkadaslAR cook dıkkatli olmanızda FAyda wAr örengın yukarıdakı arkadasımıızn charı gitmiş şsahsen cok uzuldum EMEGE SAYGI:::::

ya bunlardan bızım buralarda olacak kazıkladıgı adama dıcem bır dalcaz karambole geberene kadar ne kadar cocuk var ya bunlar anasını bacısını satar muhattap bıle olmam biri var bizim burda charımı almak ıstıor dedıgım bu satılık ama sana satılık dııl

extraloob demiş ki:

bu tarihten beri aramızdasın ve Sales Team'de kim var kim yok bilmiyormusun o kadar uyarı global mesajları atıyoruz ve bizlerle iletişime geçmeden nasıl veriyorsun charını hiç anlamıyorum.
Ya bırak adam sitenin adını kötülemeye çalışıyor :detective:

HeLL_SpY demiş ki:
extraloob demiş ki:

Ya bırak adam sitenin adını kötülemeye çalışıyor :detective:
Sanmıyorum öyle bir niyeti olduğunu çünkü verdiği msn adresi bu forumun modlarından veya işte global modlar adminlerden falan birine ait değil ve bu yöntemle başkalarını da kazıklamış.

Yukarı Alt