Charım Calındı Gm maili lazım yardım edin cok onemli charım surekli oyunda ve lvl atlıyor demekki soymamıslar kasıyolar lutfen gm den yardım istiycem mail atarak belki sifreyi verir maili biliyosanız lutfen yazın Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_CaspeR_

Buralıyım
arkadaşım gm şifreni vermez senin olduğunu nerden bilsin soymamışlarsa charı şifreni değişsene aynı ise oyuna gözüküyor diyosun çünkü şifreni değiş o zmn extraokk

Allah rızası için verim de charımı vermezlerse Allah bin türlü belanızı versin de tmmdır.Şimd bende Tham1Pcihmle char takas ediyom yamuk yaparsa diger tarafta hesabını alcam bogazına yapıscam ama şimdilik bi yamukluk yok :lolmuch: :lolmuch:

ya calınana charları gm ye yalvarınca geri veriyolar ama mailleri bilmiyom

hotana gidim otomatık yazma programıyla ingilizce charım calındı geri alınmasını istiyorum yazarsan ve 1 hafta devamlı yazarsan sanırım ilgili kişiler mesaj atarlar sana

DNAA demiş ki:
arkadaşım gm şifreni vermez senin olduğunu nerden bilsin soymamışlarsa charı şifreni değişsene aynı ise oyuna gözüküyor diyosun çünkü şifreni değiş o zmn extraokk
sana katılıyom sinir olduğum birisin charı için onu yapardım bence email olsa bile vermez

Yukarı Alt