Resimdede görüdüğü gibi eosokok(Herkes biliyor zaten soyulan çarların itemleri hep bu çarın stalında olur yüksek ihtimalle) ve Eos_Kay premiumlu bir gold şirketine ait olsa gerek. Resimdede gayet açık bu iki çar arasında bir ilişki vardır. eosokok hotanda stall açıp itemlerimizi sattıktan sonra Eos_Kay ın yanına gidiyor her zaman. Eos_Kay dan gold alan yada bu charın hangi gold şirkeytine ait olduğunu bilen biri varsa, bizde çarlarımızı soyan gold şirketini tespit ettik demektir. teşekkürler

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Mercury serverindede Mercoc var aynı kisidir %100 ihtimalle.98 lvl rogue charımı soydu bir daha sroya giresim gelmiyor.Bunların sitesinide buldum ama vermeyim burda zararlı bisi olabilir.Hotandaki reklamlarında günde 300m goldu bedavaya verdiklerini söylüyolar.Tabi verirler cünkü o parayı onlar kasmadı degerini bilmiyorlar :cry: :roll:

Crisis demiş ki:
Mercury serverindede Mercoc var aynı kisidir %100 ihtimalle.98 lvl rogue charımı soydu bir daha sroya giresim gelmiyor.Bunların sitesinide buldum ama vermeyim burda zararlı bisi olabilir.Hotandaki reklamlarında günde 300m goldu bedavaya verdiklerini söylüyolar.Tabi verirler cünkü o parayı onlar kasmadı degerini bilmiyorlar :cry: :roll:

Arkadaşım tabiki ismini vereceksin sitenin. Sitenin adını yazki o siteden kimse gold almasın deşifre ettik sayılır ,,,kok serisini belge varmı ss yada benzeri birşey?

JbS

rank8
arkadaslar hepsi aynı

herculeste oynuyorum hercuara nın soymadıgı adam kalmadı nerdeyse

adam türk, bi internet cafe işletiyor, sitesinden virüs yayıyor ve her serverda carı var !

JawwS demiş ki:
arkadaslar hepsi aynı

herculeste oynuyorum hercuara nın soymadıgı adam kalmadı nerdeyse

adam türk, bi internet cafe işletiyor, sitesinden virüs yayıyor ve her serverda carı var !
Bütün EXL Memberleri Olarak Netini Basalım :beer:

kesinlikle haklısın gaia da 3 çarım var bi çarımla gold aldım geçen hafta efesan'dan ve hafta sonu soyuldu gold aldığım çar diğerleri aynen ellenmedi bile .
soyanın nick :Apple_may dı galiba

Eger aldıgın itemi kimseye göstermeyeceksen,satmayacaksan al tabi birsey olmaz.Lakin bir keresinde dw kapıda pvp yaparken 90 +5 FB protector chest almıstım 120m e (Lvl sınırı 90Max iken) Sevincliydim tabi ucuza aldıgım icin,arkadaslarıma söylüyodum.Aradan yarım saat gecdi HoLiGaN diye birisi pm attı dedi sen benim charı soymussun..Herneyse uzattılarda uzattılar aldıgım adamın nickini felan verdim inanmadılar ama guildim beni savundugu icin kurtulabildim.O kadar insanlıgı 2 dakikada satıcak kadar serefsiz olmadıgımı anladılar :wink1: 8)

forasle demiş ki:
Resimdede görüdüğü gibi eosokok(Herkes biliyor zaten soyulan çarların itemleri hep bu çarın stalında olur yüksek ihtimalle) ve Eos_Kay premiumlu bir gold şirketine ait olsa gerek. Resimdede gayet açık bu iki çar arasında bir ilişki vardır. eosokok hotanda stall açıp itemlerimizi sattıktan sonra Eos_Kay ın yanına gidiyor her zaman. Eos_Kay dan gold alan yada bu charın hangi gold şirkeytine ait olduğunu bilen biri varsa, bizde çarlarımızı soyan gold şirketini tespit ettik demektir. teşekkürler

- Resim Silinmiş.
dedektif gibisin hacım :detective: :starving:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt