Beijo

Bilgiliyim
evet var 80 silk ile alıyorsun karakterin cinsiyetini,tipini,boyunu vs değiştirebiliyosun...

peki arkadaslar ben charı maleden female yapcam itemleride onunla beraber degisirmi yoksa silinir bişi olurmu itemler üzerindeyken charı female yapsam ?? lütfenn cwplarinizi bekliyorum...

demek istedigim charla beraber degişirmi itemleri yoksa silinirmi onu mrk ettim . saol genede

itemelr deismez yok olmaz male olarak kalirlar itemleri deistirmek icin yine silkle alinan biis war onu alip itemleride female yapabilirsin

saolun tsk ederim ?!!!!!!. ?!!!!!!. peki ne aliyoruz silke itemleri cevirmek için maleden femaleye onun içinde bi acıklama yaparsaniz sevinirim..

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
santinel demiş ki:
saolun tsk ederim ?!!!!!!. ?!!!!!!. peki ne aliyoruz silke itemleri cevirmek için maleden femaleye onun içinde bi acıklama yaparsaniz sevinirim..
İtemler olmıycak vede çarının üstünde hiçbirşey takılı olmıycak boş olcaksın

addIcFb

Aileden
evet silkle alcan female yapcan ayrıyetten bide 20 silkle alcan elbiseleri deişlcen

saolun arkadaslar ben charı dönüştürdüm femaleye itemleride female için silk aldim ama neyle cewiriyoz ? f10 dan cekicem bi acıklama yaparmisiniz size zahmet ..

santinel demiş ki:
saolun arkadaslar ben charı dönüştürdüm femaleye itemleride female için silk aldim ama neyle cewiriyoz ? f10 dan cekicem bi acıklama yaparmisiniz size zahmet ..
advenca gender switch tool-->32 silklik olani alacaksin ve onun yardimiyla itemlerini cevireblirsin :wink1:

Çarı maleden femaleye 80 silke dönüştürebilirsin ama bunu yapmadan önce üstündeki kıyafetleri çıkar sonra dönüştür kıyafetler male olarak kalır onlarıda female yapmak için item mall bölümündeki Expendables sekmesine tıkla sonra yukardan Others sekmesine tıkla gelen pencerede Basic defance gender switch tool isimli itemlerle değiştirebilirsin 1DG den 3dg ye kadar olan itemleri değiştirceksen 8 silklik olanı,4dg den 6dg ye kadar olanı çevirceksen 16 silk olanı,7dg den 9 dg ye kadar olan itemleri değiştireceksen 32 silklik olanı alıcaksın 5 tne item değiştirme hakkın var bi tnesinde inş.anlatabilmişimdir kolay gelsin :wink1:

Yukarı Alt