Lucktoz

Bilgiliyim
Beyler Ben Youran'ın yeni sahibiyim charı alalı nerdeyse 1 hafta oldu ve nerdeyse her gün giriyordum oyuna. Bugün sabah 2 kere girdim chara shaitandayken dc oldum. Tekrar girdim girer girmez dc oldum :cry: Sonra denerken birden six times felan filan yazdı :( Exit diyip tekrar denicektim bu sefer id yada pasword yanlıs demeye başladı ... ne yapıcam bilmiorum yardım lütfen ... :( :arrow: ( Charın hacklenmiş derseniz şifre degistirme linki calısmıyor imkansız ) lütfen bi yardım ... ( Ban yerdi derseniz hiç bir illegallik kullanmadım bot / oto key felan / ) yardım ... :wink1:

Lucktoz

Bilgiliyim
offf allah kahretsin gitti charım daha yeni almıstım beyler nasıl olur şifre degiştirme linki calısmıyor ve bu iş bugün oldu bi yardım ya :cry:

WeAre

Buralıyım
Youran demiş ki:
offf allah kahretsin gitti charım daha yeni almıstım beyler nasıl olur şifre degiştirme linki calısmıyor ve bu iş bugün oldu bi yardım ya :cry:
büyük ihtimal ecsro nun sitesi hacklenin ce oldu bu olay geçmiş olsun artık yapacak bişey yok

Lucktoz

Bilgiliyim
Ya niye böle şeyler beni bulur allah kahretsin hackliyenlerin allah bin belasını versin ... :cry: :cry: :cry: :cry: yeni almıstım charı offf offf :cry:

Yukarı Alt