Arkadaşlar CHaRaCteRisT çharım dün soyuldu soyan kişi büyük ihtimallle crazycones tekrar düzmem için yardım edebilecekler oyunda pm atsınlar veya buraya mesaj yazsınlar. :( :cry: 8O

WeAre

Buralıyım
kardeşim az sabret ben toparlayım seni ben tek başıma toparlıcam ama önce benim toparlamam lazım

yaa benim acc yidee soydularr nasill oluyorr bu .. neredee bi yanlıs war hangi program würüslü weya birsey de yanlıs yapiyozzz benimkide dün gecee soyulmussssss enson gecee 12:30 daa kapadım acc yii cıktımm bişee yoktuuu...

özkan senin salaklığın ben sana kimseye şifreyi verme demedim mi o çardan bi daha hayır gelmez.e-maili yok onun bi kere şifrede değiştiremezsin ^^

fatihy93 demiş ki:
özkan senin salaklığın ben sana kimseye şifreyi verme demedim mi o çardan bi daha hayır gelmez.e-maili yok onun bi kere şifrede değiştiremezsin ^^
salak bilip bilmeden konuşma herşeye

SaliHCaN

saLicans
Server
Takımı
Fenerbahce
geçmiş olsn ama sama biribnize hakaret etmeyin:)

o kada söyledin çarı sana verirken demi e-mailini bilmiyorum diye al naptın çarı bi daha oynayamıcan :S

git yeni çar aç.

lan çocuk senin çarını bn niye soyayım lan olm bişey bilmeden soyan crazycones dion byler gitmiş nette girmiş çara keyloger dan soyulmuş bana dio sen soydun çarımı dio ya arkadşlar yapmayın böle şeyler allah aşkına ya :evil: :x senin gibilerlede uğrşamam çarın soyulduysa düzmek çok kolay yerden topla 1 saat para 1m toplarsın hade öle herkesin üstündede iftira atma ok

1 ben nete 5 senedir gitmiyorum 2 hayatımda yalan sölemedim sölemem 3 Biraz adam olsaydın lan vb. tabirler kullanmazdın zaten bu söylediklerime fatihy93 şahittir :evil:

ya sn bi yol alsana çarını soyduruyo gelio bana byler sen soydun dio anlamdm gitti eğer 'lan'lı konuşan adam olmuosa burda kimse adam diil ok :thumbsup: eminm ki burda herkes 'lan' kelimesini kullanıodur kullanmyıan varsa sölesin

Yukarı Alt