arkadaşlar ben oyundaydm charı uruya koyam sabah gireyim keseyim dedim:) sonra benim arkadasın charından pm geldi ve olaylar
arkadaş sana saka yapılır diyeceksiniz ama yapmaz böyle şakalar o hem onun bukadar iyi inglizcesi yok yane saka değil msnde dısardaydı pc basnda yoktu galiba sonra geldi oyuna girecekken oyunda biri varmıs gösteriyor ve bana sordu benim charda ortakmı var diye hayır dedim yabancı biri birşeyler diyor felan ortagında ewde neti yok giremez bu saatte hem charı gördüm üstünde hiçbirşey yoktu
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
charın itemleri filan çok güzeldi hepsi gitti:S
char gordunuz giibi yanımda duruyor
arkadaşa söyledim pm atmasına ona bunları yazmış
ım sro bot and sro gold
it will be for you dedi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
rezalet bir ingilizce ayriyetten ''ı'' kullanmış direk ordan kaybediyor ztn :D ya arkadaşlarından biri çok şakacı yada bi türk tarafından hacklendin

Hayatım boyunca bu kadar devrik bir ingilizce görmedim.Bir ingiliz göre dilinden utanır.%100 saf katkısız Türk bu adam.

Mısırlıda olabilir.İtemlerinin özellikleri aklındaysa stall network e bi bak.Görürsen Hotan ın altını üstüne getir.Kimmiş bulursun. Aynı serverdan geçen hafta bugün _ShE_KuRe_ hacklenmişti. SUNNIVA_PL diye birinde bulduk itemleri.Alamadık ayrı mesele xD

H0n0R_ demiş ki:
CooLLer demiş ki:
Hayatım boyunca bu kadar devrik bir ingilizce görmedim.Bir ingiliz göre dilinden utanır.%100 saf katkısız Türk bu adam.
:lol:
ne gerizekalı bir millet oldugumuzun kanıtı.bi adamla konusuyorum adama güvenip sınıf arkadaşı şifresini vermiş buda soymuş diyorki vermeseydi.

Spartan123 demiş ki:
H0n0R_ demiş ki:
CooLLer demiş ki:
:lol:
ne gerizekalı bir millet oldugumuzun kanıtı.bi adamla konusuyorum adama güvenip sınıf arkadaşı şifresini vermiş buda soymuş diyorki vermeseydi.

Hops Ne Yaptın Yav Biraz Daha Sakin
:evil:

Spartan123 demiş ki:
Orda dur Bakalım :evil:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bir yorum da benden,konusurken arada iki bosluk birakiyorsa hic yanilmayin,Turk`tur...^^

Yukarı Alt