Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ARKADASLAR BENIM CHAR IM TAKLAMAKANDA BI YERE TAKILDI VE CIKMIO HEMEN DC YIYO OYUNA GIRIOM 2 SN SONRA DC VERIO BUNA BI ONERISI OLAN ARKADASLARIN MSJ LARINI ACILEN BEKLIOM LUTFEN YARDIM EDIN Crying or Very sad

bnm de 58 lvl charım bugda kaldı... dw den cıkısta dağdan gidiliyor ya .. europen updteden önce orda kalmıs europenden sonra bi baktım girdigim gibi dc yiyorum..ordakı bug kapatıldı artık.. ne yaparız bilmem gm ye msj atcaz herhalde :mrgreen:

pfffffff

Aileden
benimde charım bugda kaldı lvl 44 de girdiğim gibi 2 sn içinde dc yiyorum o char gitti geçmiş olsun.

aynısı banada oldu ama taklamakanda açık bölge içide oldu bugta kaldım ve char gitti diye cok üzülmüştüm ama arkadaşım saolsun 80 lwl dedi bana oyuna girdiğin gibi dc yemeden seni öldürecem nasıl olacak diye düsünmeye fırsat kalmadı oyuna girdim o dc olayı 5 sn sonra geliyordu arkadaş bugta kaldıgım yere geldi ben oyuna girdim daha dc yemeden zerk e bastı ben cıktıgım gibi beni indirdi sonra oyuna girdigimde ölü dogdum ve hotana isinlandı bölece bugtan kurtuldum atacklı yerdeysen dene arkadaşım

Return scroll basılmıyomu acaba. öyle bişey başıma gelmedi ama sanırım town a dönebilecke bi uygulama lazım.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt