Son Zamanlarda Sık Sık Char Hacklenmeleri Arttı.Güvenlik Hakkında Bazı Bilgiler Vereceğim Bu Başlık Altında.Eğer Bunlar Dışında Güvenlik Bilginiz Varsa Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

1- Char Takası : Char Hacklenmelerinin %75i Takastan Kaynaklanmaktadır.O Yüzden Çok Güvendiğiniz Kişiler Dışında Kimse İle Takas Yapmayın.Charı Elden Vermeyi Deneyin Her Zaman ...

2- Exhance : Nadir Bir Hack Yöntemidir Fakat Siz Ginede Dikkatli Olun.Oyun İçerisinde Asla Exhance Kabul Etmeyin Stall Kullanmaya Özen Gösterin...

3- Cafeler : Kafeden Oynayanlar İçin Büyük Risk! Bazı Masalarda Deep Freeze Olmaması Nedeni İle Bazı Uyanıklar Trojan Koyabiliyorlar Ve Böylece Sizin Şifrelerinize Ulaşabiliyorlar.Cafede Oynarken Dikkatli Olun ...

4- E-Mail : Eğer Birileri Sizin ID Ve Gizli Cevabınızı Biliyor İse Mail Büyük Tehlike Oluşturur.O Yüzden Siteden Profil Kısmından Mailinizi Arada Bir Değişin Veya Zor Bir Mail Yazın (Örn: [email protected])

5- Antivirüs : Güvenliğin En Önemli Unsuru Antivirüstür.PC nizde Mutlaka Antivirüs Bulundurun (Kaspersky Veya NOD32 Önerilir) Ve Haftada 1 Kere PCnizi Taratın

6- İllegal Programlar : Her Siteden Her Bot Yazan Dosyayı İndirmeyin.Çok Güvenli Botlar Dışında (isro,sm) Pisyadaki Diğer Botların Çoğu Keylogger Doludur.Hackerler Size En Kolay Bot Aracılığı İle Ulaşabildiği İçin Bot Kullanırken Seçici Olun

7- Şüpheli Dosya : Eğer Elinizde Şüpheli Dosyalar Var İse Kesinlikle Taratın! Ve Açmadan Silin. İnternet Üzerinden Dosyayı taratmak İçin http://www.virustotal.com Adresini Kullanabilirsiniz

8- Ekran Klavyesi : Şifre değiştirirken mümkünse ekran klavyesi kullanın..Hatta Oyuna Girişlerde Bile Ekran klavyesi kullanın...( Bazı keyloggerlar yinede ekran klavyesi tanıyor ama yinede bakılacak olursa + %50 şans veriyor)

Bunlar Dışında Sizinde Güvenlik İçin Bildiğiniz Yöntemler Varsa Lütfen Bizlerle Paylaşın

Jigsaw demiş ki:
Exchange bir hack yöntemi değildir. :)
oyunda bırıne Exchange attıgında cmd ac netstat -n yazdıgında baglandıgın kısının baglantı ip i goruosun yapan ordan yapıyor vs.. spygrupda vardı zannımca kaldırdılar siteyi Crying or Very sad

BaD_BoY demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
evet bi hack yontemi diildir
bakın başıma sole bişi geldi cok eskiden dowhangta stall kurmuştum satacagım silah 8+3 seal of moon sword idi.stalı 5 mden actım sonra bitane 1 lvl kadın geldi ve bana 4.5 m ve 2 tane female item ok mi dedi tabi bunları yabancı soluo kadının ismi yanlıs hatırlamıosam jessica server pasific herneyse ok dedim stalı kapattım exchangeye girdik exchange attı kabul ettim ben silahı o itemle parayı koydu sonra lag dedi birden exchangeyi kapattı o dedim bidaha attı yine koydu para ile itemleri diceksinizki son saniyedi cekmiştir parayı alakası yok sadece paraya bakıodu gozum itemlere hiç bakmadım bile o ok ledi bende o appğrğve dedi bende dedim bunları derken benim gozum parada bana 4.5 m gelmesi gerekirken sadece o 2 female item geldi ve carım 2 ay sonra hacklendi Evil or Very Mad
buna ragmen hack yontemı degıl dıosn ya ılgınc walla :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
dR.NooB demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
oyunda bırıne Exchange attıgında cmd ac netstat -n yazdıgında baglandıgın kısının baglantı ip i goruosun yapan ordan yapıyor vs.. spygrupda vardı zannımca kaldırdılar siteyi Crying or Very sad
Serverın IP'yi görüyorsun. Knightta ise direk IP'yi mesela. Burda malzeme önce servera gidiyor.

Jigsaw demiş ki:
dR.NooB demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Serverın IP'yi görüyorsun. Knightta ise direk IP'yi mesela. Burda malzeme önce servera gidiyor.
hmm .. bılmıodum Sad saol extrabeer

Yukarı Alt