en son + bastım chardan cıktım thif köyündeydm 2 saat sonra oyuna giriym dedm şu yazı var

cannot connect because this account is bloacked.
Bloacking Reason
completion time: 00:00:00 ne yani ne olcak ne yapmam gerek :( pfff:@

charın id sine biri denemiş şifreyi bulamamış ve çok denediği için blocklanmış . çarın açılcak ama dikkat et biri şifreni çözmeye çalşyo

shegi41 demiş ki:
charın id sine biri denemiş şifreyi bulamamış ve çok denediği için blocklanmış . çarın açılcak ama dikkat et biri şifreni çözmeye çalşyo
ilgilendiginiz için tşk ederm tamam krdşm saolsn sende cafeden bebelerin işidir kırıcam kafalarını

cok tşk ederm banned olsa gün yazardı sebep yazardı yukardaki arkdşmn dedigi mantıklı geldi

mert025 demiş ki:
shegi41 demiş ki:
ilgilendiginiz için tşk ederm tamam krdşm saolsn sende cafeden bebelerin işidir kırıcam kafalarını

cok tşk ederm banned olsa gün yazardı sebep yazardı yukardaki arkdşmn dedigi mantıklı geldi
aynısı banada oldu kardeşim iyi günler :mrgreen:

shegi41 demiş ki:
mert025 demiş ki:
shegi41 demiş ki:
aynısı banada oldu kardeşim iyi günler :mrgreen:
açıldımı yoksa ? duruyomu :(

mert025 demiş ki:
en son + bastım chardan cıktım thif köyündeydm 2 saat sonra oyuna giriym dedm şu yazı var

cannot connect because this account is bloacked.
Bloacking Reason
completion time: 00:00:00 ne yani ne olcak ne yapmam gerek :( pfff:@

BANNED

arkadaşım aynı olay bendede oldu char banded oluk tarih ve ya gün yazıyorsa acılacak diye hiç beklme lafta bnm 105 lv glavie char 6nisan 00.00 acılacak tı xD

Yukarı Alt