Chamakh gitmekte ısrarlı
Bordeaux'nun faslı golcüsü Marouane Chamakh Arsenal'e gitmekte, kulübü de onu ucuza bırakmamakta kararlı. Bordeaux yönetimine bir kez daha başvuran 25 yaşındaki futbolcu, "Artık normal uykumu uyuyamıyorum beni bıraksınlar" dedi.

Arsenal'in 7 buçuk milyon sterlin teklif ettiği Marouanne Chamack için kulübü Bordeaux 15 milyon sterlinde ısrar ediyor.
Faslı futbolcu daha önce yaptığı açıklamada, kulübünü kendi değerinin üstünde bonservis bedeli belirlemekle eleştirmiş ve ‘Bir sezon sonra sözleşmem bitiyor o zaman hiçbir şey alamazlar’ cümlesiyle tehdit etmişti.
Aradan geçen bir haftada tarafların tavırlarında bir değişiklik olmayınca Chamack, Bordeaux'ya bir ültimatom daha verdi.
25 yaşındaki futbolcu: "Onlara sezon öncesinde başka bir ligde oynamak istediğimi söylemiştim. Önceliğim Arsenal ama benimle ilgilenen Fulham, Sunderland ve Tottenham gibi başka kulüpler de var. Bir an önce durumumun netlik kazanmasını istiyorum çünkü normal uykumu uyuyamıyorum. İşleri daha da zorlaştırmasınlar" dedi.
Bordeaux başkanı Jean Lous Triaud geçen hafta yaptığı açıklamada Arsenal'in 7 buçuk milyon sterlinlik teklifini arttırması halinde chamack'ı satabileceklerini belirtmişti. Arsenal menajeri Arsene Wenger ise bu şartlarda golcü futbolcuyu transfer etmelerinin imkansız olduğunu, diğer alternatifleri değerlendireceklerini söylemişti.​

BaSoryong

Buralıyım
bu adamın onu acık gıbı bıraz daha calısa daha iyi işler yapabılır :) Hadi hayırlısı

Yukarı Alt