Arkadaşlar yeni açılacak bir private serverda ch bow char açmaya karar verdim ancak bazı sorular sormak istiyorum

1) Bow'un +/- leri nelerdir
2) Pacheon-Fire-Light mı yoksa Pacheon Fire Cold mu Light'ın +/- leri nelerdir Cold'un +/- leri nerlerdir (özellikle bu soruma cevap verirseniz sevinirim )
3) Garment mi Protector mu ? (Bana garment ağır bastı ama fikirlerinizi almak isterim)
4) Alacağım Bow'un attack rate critical vb. değerleri aşağı yukarı kaç olmalıdır ?

Serverda cap sınırı 100 olduğu için 100e kadar pvp yapmam private olduğu için exp sp sorunu olmaz tahmin edebileceğiniz üzere ve 85'e kadar non-stop kasarım anca 85'ten sonra unique falan beklerim ama 100 olduktan sonra vaktimin büyük bölümünü buna harcarım ...
Verdiğim bilgiler ışığında sorularıma yanıt verirseniz sevinirim :lol: :lol:

1) Bow en kullanışlı karakterdir bana göre.Gerek pvp gerek grind olsun çok iyi iş çıkarır.Unique işine gelince sadece ch sw'lerde iyi iş yapar ama normal sw'lerde wizardlarla kapışamazsın.
2)Light yapman senin yararına olur.Str charlar için parry rate önemlidir ve atağında küçükde olsa bi artma olusur.Ayrıca joblarda ghost walk çok işine yarar.
3)Pro giy.Ne kadar mag defansı düşük olsada sw'nin büyük bi çoğunluğu her zaman str'dir ve lightı açtığın için defansındaki bir miktar düşüklüğü giderir.
4)Crit değeri herzaman %60+ olmalıdır.Atack rate'de aynı şekilde olsa iyi olur ama %41 de kabul edilebilir.

Dn:Bana kalırsa Force aç pvp'de büyük +'sı oluyo.

Teşekkürler :) diğer yorumları da görüp ona göre bi değerlendirme yaparım artık

Edit: Unique konusunda haklısın olmadı bowu 100 yaptıktan sonra bir de unique için wizard kasarım artık eekd1

Yukarı Alt