Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
__PiT10__ demiş ki:
Hehhe ,Ceza'yı Dinledim , Bende Ceza Olduğunu Düşünmedim Ama Öyle Yazıyordu , Ayrıca Bence Şarkı Güzel
Hacım rap dinleme kaliten bir adım daha düştü gözümde pit10 da bu tarz yazıyor fakat anlamlı yazıyor . Bu adam bır video izlemiş video mu anlatıyor hayat hikayesinimi rap boyle olmaz.Yani rap te baglam olmaz bız soyle yaptık onlar boyle yaptı bız cektık bıcagı tabı onlar kactı boyle bir rap olmaz . Çoluk çocuk işi bunlar ... Yeraltı dıye hıtab eden kısılerın bazıları boyle yazdıkları için yukselemıyor.Hangi tanınmış sanatcı anlamsız yazıyor ?

Mesela İhtilal grubuna bakalım . Eski bir albumune baktım 10 şarkısının 10uda diss peki kime ?

bir hastalık bir grup vs. 2-3 tane boyle sacma nedenlere diss peki digerleri kendi kafalarında kurdukları hayalden insanlara diss . Diss derken herseyı kufur sanmayın . Cümle sonlarına bakın eğer o cümle birini kötülüyorsa O diss ' tir .Cellat diye bir şarkıları vardı kime attıkları belli değil .İlk başta cehalete gibi gözükuyor sonra bakıyorum bir adam hardcore da sövmeye başlıyor.Böyle sanatcılar her zaman altlarda kalır ...

Yukarı Alt