sözler :

Bilen bilir sahtesin.hayatın sahnesinde rol yapan bir oyuncu hiç sarsmaz senin derin sözlerin.Boş bakan o gözlerinde ağlayanın laneti sabrın sonu selamet kopar bir gün kıyametin.Benim kelimden beter senin şeytansı alnın var.Şişmanlıktan beter dert var verem kanser anan sağ.Ben delirmiş kel dervişim sense sahte rabia ermeden fetva verme sen lan ağla hasta halına.Çifte kumrularmış çifte kurtlular.Beyninizde kurt döner sizin iblis huylular en basit duygular.Ağzınızda gevelenir boğazınızda düğümlenir.Aynı görüp kesip çalıpta yazdığın gibi.Ağzımın ver payını lan depresif boş sözlerinde istifanı vermiştin.Ben çıkarttım seni çukurdan kanatlarım kırıldığında dünyada yoktun sıçmık.Yaptığın tüm boş sözlerin hepsini ağzına tıktım.Annesinin kemiklerini sen sağken sızlatan terden ıslanmış sıçandın soytarı ve şarlatan.Zaten senin sıfatında nur meymenet olmadı senin kadar sahtesini bu memleket hiç görmedi hiç olmasanda farketmez zaten seni kimse sevmedi. Küslük değil problem asıl sümsüklüğün çaresiz asıl ben bir çareyim.Sen zengin çocuğu ve dertsiz kedersiz geçirdiğin gençliğinden al intikam.Sanki erkekten dönmesin yanındakide kadından her lafımdan alınma yaran büyüktür kafamdan.Bendim çıkan lağımdan.Sen sevmeyendin Nefreti şimdi patlar kafanda hiphop bi bomba şerbetim.Dosta hayır hasıma şerr derviş elime asa ver kızma keçim yol boş gel bizim burdan yol geçmez asıl herkezi satan sen zehirliymiş hep kahven inat gitme çakal ryhme dizmeyeyim önüne 1000 asker.Dikkat halkım isyanlarda gelip seni silmesin sabrım buraya kadardı o yarım aklın bellesin yazdıkların zaten ne ki bırak kalem tükensin.BEN ALLAH’A İNANDIM SEN KERBELADA YEZİD’SİN..
Masaldaki kral ciplak diye bagiran cocuk ben gursesi de sil listeden yazdiklarin hep benlen yaptigin bir parcaya ben verdirtirim 4 cevap YAZDIKLARIM KUTSAL DEGIL DINLEYENE VERMEZ SEVAP! ates atmam gunes gibi parlarim ben sadece hic kimsenin namusuna laf etmedim etmem de! sen kimsin ki ALLAHSIZ dersin AFETTE OLMUSE sana henuz laf dusmuyormus sordum sari cicege. ben derim yeralti kaynar sen dersin herkes ucuz , TURKCE RAPTEN UTANDIN BEN SAVASTIM HEP SONSUZ...
Pas atmazsin hiç kimseye egolarinla yurursun sen her daim gulersin hep yalandan mutsuz gorundun.asil gercek goruntum sen POP CALARKEN GORUNDU.ne demisler yapma buyu, buyu yapan surunsun ne dervisler var senden once sozum bukulsun ne demis pir gorundugun gibi ol ya da OLDUGUN GIBI GORUN
Bedduam yok simdilik tek duam hep kismetlilik cek kurayi 5 yerinden sen MIRAS YE ben ELEKTRIK bozmaz beni amelelik sen dalga gecen zengin ol benim yerimde olsaydin sen bulamazdin hic bir yol.Yeni yazdigim 100 sayfadan bu birkac satir inci bu bir baslangicin ya da sonun sitem dolmuş ilki bu. ilham bizden gelir sen yeterki ofkene hakim ol Ayben cok guzel yazmıs ama alinma sen degilsin o..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt