Bir tane global topic açılsa ve ceza alan kullanıcıların isimleri neden ceza aldıkları ve ne kadar ceza aldıkları orada yazsa forumdaki kirlilikte önlenmiş olur banlanan veya ceza alan arkadaşlar neden banlandım diye gereksiz kocu açmamış adminleri rahatsız etmemiş olurlar diye düşündüm :roll:

Mesela

xcxzc/küfür/3 hafta ban gibi

Windy

TwiLighT demiş ki:
Bir tane global topic açılsa ve ceza alan kullanıcıların isimleri neden ceza aldıkları ve ne kadar ceza aldıkları orada yazsa forumdaki kirlilikte önlenmiş olur banlanan veya ceza alan arkadaşlar neden banlandım diye gereksiz kocu açmamış adminleri rahatsız etmemiş olurlar diye düşündüm :roll:

Mesela

okan abi bununla ilgili yorum yapmıştı sanırım.

extraloob demiş ki:
kimin neden banlandığını söylemek durumunda değiliz :wink1:
:popcorn:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
biz gerekli istatistiki bilgileri gerekli yerlerde tutuyoruz zati 8)

Jigsaw

Aileden
Hoş olabilir fakat özel sebepler olabiliyor kullanıcılarla paylaşılmasının uygun olmayacağı. Böyle bir topicin bir teşhir direğinden farkı olmaz.

StarkDrache

Bilgiliyim
TwiLighT demiş ki:

Mesela

Buda Mantıklı Ama Başkalarının Kirli Çamaşırlarını Ortaya Dökmek Ayıp Kaçar...
Zaten Banlanma Sebebini Banlanan Üyelikle Giriş Yaparken Görebilmekteyiz Aslında :roll:

Yapılan yorumlar çok doğru, insanları diğerlerinin içinde teşhir etmek bize yakışmaz.
Banlanan kişi hatasını anlayıp tekrar sitemize üye olabilir.
Ben moderasyonun banlamadan önce gerekli uyarıları defalarca yaptığını ve son çare olduğunu düşünüyorum, tabi çok extrem durumlar haricinde.

Yukarı Alt