1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Çeviri Programları


 1. ReAcTiVe

  ReAcTiVe rank8

  Kayıt:
  4 Ekim 2007
  Mesajlar:
  2.262
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Lise
  ProÇeviri İngilizce-Türkçe Çeviri Sistemi Deneme Sürümü 1.8
  http://www.proceviri.com/kur18d.zip


  TURING
  ingilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için ideal bir program.
  http://ingtur.org/download.html


  InTur Çeviri ve Eğitim 1.3
  İngilizceden Türkçeye Çeviri ve Eğitim Programı
  http://web.ttnet.net.tr/trans/tnt.htm


  Simka Pharma 2007, 10 Günlük Ücretsiz Tam Sürüm


  Genel Bakış
  Simka Pharma 2007 eczacılarımızın en çok ihtiyaç duydukları tüm programları tek bir pakette bulunduran hızlı, esnek, kullanımı kolay, geniş içerikli ve güncel bir yazılımdır. Simka Pharma 2007 içerisinde SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı'nın 1 Ocak 2007'ye uyumlu Ödeme Koşulları ve Yazım Kurallarını bulundurmaktadır. Simka Pharma 2007 Ödeme Koşulları, (En Ucuz Eşdeğerler, Eş Değerler ve Tüm Eşdeğerler Sıralaması), Satış ile ilgili tüm kısımlar, Sipariş, Envanter Yönetimi, Stok Takibi/Yönetimi, Reçeteleme, Ajanda, Güncel İlaç Rehberi, Faturalama ve Etiket Basımı, Cari Hesap Takibi, Teşhisler, Raporlar ve Tıbbi Terimler Sözlüğünü de içerisinde bulunduran eksiksiz bir paket.

  Simka Pharma 2007, tam sürümünü, 10 gün boyunca sınırsız kullanabilirsiniz. 10. gün sonunda deneme sürümünüzü etkinleştirmeniz gerekecektir. Etkinleştirme işlemi için ürünü satın almanız yada eski Simka Pharma kullanıcısıysanız güncelleştirmeniz gerekmektedir. Simka Pharma 2007 programını satın almakla birlikte ayrıca 1 yıllık ücretsiz güncelleme ve teknik destek imkanlarımızdan yararlanacaksınız.
  Sistem Gereksinimleri
  - Desteklenen İsletim Sistemleri: Windows XP, Windows XP Professional Edition, Windows XP Service Pack 1, Windows XP Service Pack 2, Windows XP Service Pack 3, Windows 2000 Professional, Windows 98 SE, Windows ME, Windows 98
  - En az 300 MB Boş Alan
  - Pentium III 700 veya üzeri işlemci
  - En az 128 MB RAM, Tavsiye Edilen 512 MB RAM

  http://www.simkaltd.com/simkapharma/2007_KURULUM.exe  Dict İngilizce Programı,
  3.500`den fazla en çok kullanılan İngilizce kelimenin anlamını ekrana belirlediğiniz sürelerde çıkararak kelime ezberlemekte zorlanan veya pratik yapmak isteyenlerin çok işine yarayacak faydalı bir programdır.

  * 2.500 en çok kullanılan 1. seviye kelime anlamı İngilizceden Türkçeye
  * 1.000 en çok kullanılan 2. seviye kelime anlamı İngilizceden Türkçeye
  * 7.500 en çok kullanılan 3. seviye kelime anlamı İngilizceden Türkçeye
  * Özellikle ezberlemek istediğiniz kelimeleri 3.500 kelimelik listeden veya 7.500 kelimelik listeden seçebilme imkanı ve oluşturduğunuz bu listeyi ekrana dilediğiniz süreçte getirme imkanı.
  * Gösterilmiş kelimelerin yeniden gösterilmesi için gösterilmedi olarak kaydedilebilmesi.
  * Son gösterilmiş 3 kelimenin görüntülenmesi.
  * Boş vakitleriniz için küçük bir oyun.

  Not: Yukarıdaki özelliklerden bazılarını demo sürümde kısıtlamalarla kullanabileceksiniz, bazılarını ise sadece lisanslı sürümde kullanabileceksiniz. Fakat hemen hemen tüm özellikleri'ni kısıtlamalı da olsa kullanabileceksiniz.

  Ayrıca; özellik kısıtlamalı sürümünde 2.500 kelimelik listeden günde maksimum 3 kelime gösterir.

  Programın menüsünde bulunan Kelime Seçimi bölümündeki 2. ve 3. sayfalar olan 3.500 Eng-Tr ve 7.500 Eng-Tr başlıklı sayfalarda Listele düğmesini kullanarak programdaki kelimeleri inceleyebilirsiniz.
  Kurulum Yardımı:

  Programı internet üzerinden bilgisayarınıza yükledikten sonra yüklenen dosyaya çift tıklayarak kurulum programını çalıştırınız.

  Karşınıza çıkan yönergeleri takip ederek programı bilgisayarınıza kurma işlemini bitirdikten sonra Başlat (Start) Menüsünden Dict isimli kısayola tıklayarak programı çalıştırınız.

  Program çalıştırıldığında bilgisayarınızın sağ alt köşesinde saat göstergesinin yanında kitap resmi belirecektir. Bu kitap resminin üzerinde sağ tıklama yaptığınızda açılan menüden kelimelerin kaç dakikad
  a bir gösterilmesini istediğinizi seçebilir, programın kelime gösterimi yapmasını durdurabilir veya programı kapatabilirsiniz.

  http://www.tamindir.com/program/17605/D ... ogrami.htm
   
 2. MoonLife

  MoonLife rank8

  Kayıt:
  10 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  3.824
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  tesekkürler cok güzel bir paylasım