Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
*Char. Adı : II_LoKi_II

*Server : Cetus

*Build : Warrior / Cleric (Full STR)

*Level: 120 (Exp %99.99)

*Job Level: 121 (Exp %16.70)

*Fiyat : 2.000 TL

*Mevcut SP: 1.274.573

*Ödeme Şekli : Havale ya da EFT

*Telefon :+90 542 469 28 80 (İlk önce msj cekiniz char ile ilgili olduğunu msjda belirtiniz. Ben size geri dönerim)

*E-Posta : [email protected]

Not: Resimleri inceleyin ondan sonra karar verirsiniz :) Çarda Herşey mevcut.Banka Dress vs detayına girmedim onlar basit konular. Oyundan sıkıldım artık o yüzden satıyorum. Job seti en iyisinin common olanıdır (3 çeşit common item var 120lvl e ait seal of - pattern - incantation). Bende gördüğünüz gibi 3.Seviye en zor çıkan job set var ve hepsi fullblue. Honor Rank ve honor puanı görülüyor zaten resimlerde . . Cetus serverının en iyi çarı garantisini veririm eline +12 2h almasına gerek yok +5 le tüm herkesi kesebiliyor :) Tek eksiği Legend +12 2h ve S Grade Devil :) Şuan fotoğraflarda devil +10 A Grade yani %25 hp mp veriyor. S Grade olduğu zaman HP 94K Oluyor. Ayrıca Job Rankı +3 str +3 int ekliyor. Rank kasmak için zamanım olmadı onuda yeni kasmaya başlamıştım herkes tanış olunca kasılmıyor =)

Resimler

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu çar hayatım boyunca gördüğüm en baba çar Hll olsun

K.g kardeş inş satarsın

Sağolsın kardeşim :) İnş. bakalım alıcı buldum bitane taksit diyorlar almak isteyen çokda halledersem yazarım foruma.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt